Çözüldü GTA V Online karakter değiştirince para gider mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Peki sıfırdan mı geliyor yoksa kalanla mı devam ediyor?

Dediğinizi tam olarak anlamadım ama eğer 2.karakteri oluşturursanız karakter 0'dan açılıyor her şey yeniymiş gibi ama önceki hesabınızın levelini ve bankadaki parasını aktarabiliyorsunuz. Onun dışında hiçbirşeyiniz yok

Seviyesi değil sadece bankadaki parası ortak oluyor 1. karakterde cebinizde 10M bankanızda 5M varsa 2. karakter cebinde 0 para bankada 5M ile başlayacak onun dışında hiçbir şeyi olmayacak.

Seviyesi değil sadece bankadaki parası ortak oluyor 1. karakterde cebinizde 10M bankanızda 5M varsa 2. karakter cebinde 0 para bankada 5M ile başlayacak onun dışında hiçbir şeyi olmayacak.

Yalnız seviyeyide yapabiliyorsunuz ben bir kız bir erkek karakter oluşturmuştum 137 lvldi ve oluşturduğum gibi kız karakterde 137 oldu.

Dediğinizi tam olarak anlamadım ama eğer 2.karakteri oluşturursanız karakter 0'dan açılıyor her şey yeniymiş gibi ama önceki hesabınızın levelini ve bankadaki parasını aktarabiliyorsunuz. Onun dışında hiçbirşeyiniz yok
Premium sürümde parayla başlıyordum, onu demek istedim.

Geri
Yukarı