GTA V Online Para Kazanmak

questa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Epic Games sayesinde GTA V oynama şansımız oldu. Online modda hilesiz bir şekilde nasıl rahat para kazanabilirim? Tek başıma kasıyorum, arkadaşlarım çoğunlukla gece oynuyorlar.

Tamda ben bu olay hakkında konu açıcaktım :) benim de yeni şansım oldu oynamaya yardım eden herkese teşekkürler :)

Merhaba, Epic Games sayesinde GTA V oynama şansımız oldu. Online modda hilesiz bir şekilde nasıl rahat para kazanabilirim? Tek başıma kasıyorum, arkadaşlarım çoğunlukla gece oynuyorlar.

Hocam öncelikle Epic Games'te verilen GTA 5'te yanlış bilmiyorsam ek bir paket veriliyordu. Bu pakette şirket, araba ve ev vb şeyler veriliyor. Sizde bu paket varsa öncelikle oyunun size tanıdığı bu bedava olanakları alın. Aldıktan sonra şirketin içindeki bilgisayardan alabileceğiniz garaj türü iş mekanları mevcut. Benim önerim ilk önce o mekanlardan 200-250k arasında bulunan mal getiren depoyu almanız. O deponun tam dolu hali kendini amorti ediyor zaten. Geriye kalanda sizin karınız olur. Ya da Araba deposu adı altında 1.5-2 milyon civarında depolarda mevcut. O depolarda size belirtilen koordinatlardan arabaları alıp satıyorsunuz. O da iyi kar ettiriyor.

Son düzenleme:
Zor hocam epey zor. Yani birçok metot var ancak yine de zor. Para kazanmak ve oyundaki şeyleri satın almak için çok uzun süreler oynamanı istiyor oyun. 2-3 saat oynayıp 400-500 bin kazansan dahi satın alınabilir şeylerin fiyatları milyonlardan başladığı için çok işine yaramıyor.

Reklamını yapıyor gibi olmasın ilgim alakam yoktur ancak GTA Gentleman diye tamamen GTA 5 üzerine açılmış bir kanalda birçok tüyo var.

Oyunda satın alabileceğim her şeyi aldım. Dilersen ekle, görevler için gerekli tüm ekipmanları karşılarım ve aynı zamanda oyun arkadaşlığı edebilirim.

Rockstar kullanıcı adım: TheBigSm0ke

Şu sıralar Cayo Perico Heist çok revaçta setuplarından sonra oynadığın asıl heistte 1.5 milyon para kazanabiliyorsun. Ancak bu heisti yapman için denizaltı lazım o da 2.2 milyon diye hatırlıyorum.

Bende hilesiz denedim ama haftalar gerekiyor. Bu yüzden oyunu bitirip hile yaptım, şuan her şeyi alabiliyorum. Haftalarımı verebilirim diyorsanız, arkadaşlarınızla durmadan heist yapın.

Bende hilesiz denedim ama haftalar gerekiyor. Bu yüzden oyunu bitirip hile yaptım, şuan her şeyi alabiliyorum. Haftalarımı verebilirim diyorsanız, arkadaşlarınızla durmadan heist yapın.
Hile yapmayı bilmiyorum ve hile yapma durumuna geldim, cidden çok zor para kazanmak.

Geri
Yukarı