GTA V Online nasıl oynanır?

Oyundayken sağ üstte birsinden mesaj geldiği yazıyor. Onlar heist mi acaba?
Onlar genelde hileciler tarafından gönderilen spam mesajlarıdır (%90 ihtimalle öyle oluyorlar).
Heist istekleri oyun içinden telefonunuza gelir.

Ayrıca çoğu zaman public lobilerde bazı oyuncular size apartmana katılma daveti falan da gönderirler bunları kabul etmeyin, sonsuz bir yükleme ekranıyla karşı karşıya kalma ihtimaliniz yüksek ve tek çaresi oyunu görev yöneticisinden sonlandırmak.

Oyundayken sağ üstte birsinden mesaj geldiği yazıyor. Onlar heist mi acaba?

Hesitler vs. telefonda job listten gelir. Ve güzel para kazanmak için dedikleri gibi bir ev aldıktan sonra kosatka al. Bir de quick joinden heist arayabilirsiniz.

Onlar genelde hileciler tarafından gönderilen spam mesajlarıdır (%90 ihtimalle öyle oluyorlar).
Heist istekleri oyun içinden telefonunuza gelir.

Ayrıca çoğu zaman public lobilerde bazı oyuncular size apartmana katılma daveti falan da gönderirler bunları kabul etmeyin, sonsuz bir yükleme ekranıyla karşı karşıya kalma ihtimaliniz yüksek ve tek çaresi oyunu Görev Yöneticisi'nden sonlandırmak.

500 saatim var ama şu apartman daveti işini çözemedim gönderiyorlar kabul etme kısmı falan yok direk yükleme ekranına sokuyor.

Hesitler vs. telefonda job listten gelir. Ve güzel para kazanmak için dedikleri gibi bir ev aldıktan sonra kosatka al. Bir de quick joinden heist arayabilirsiniz.

500 saatim var ama şu apartman daveti işini çözemedim gönderiyorlar kabul etme kısmı falan yok direk yükleme ekranına sokuyor.
Maalesef yasal bir çözümü yok, ben illegal olan bir koruma scripti kullanıyorum. Öbür türlü hileciler tarafından zorbalığa uğramak çok kolay. En son kanadalı bir hileci IP adresimi ve yaşadığım şehri oyun chatine yazmıştı.

Maalesef yasal bir çözümü yok, ben illegal olan bir koruma scripti kullanıyorum. Öbür türlü hileciler tarafından zorbalığa uğramak çok kolay. En son Kanada'lı bir hileci IP adresimi ve yaşadığım şehri oyun chatine yazmıştı.

Dediğin IP olayını bende yasadım fakat endişelenmedim, ama şehir ismimi söyleyince korktum br şey olur mu acaba ya.

Dediğin IP olayını bende yasadım fakat endişelenmedim, ama şehir ismimi söyleyince korktum br şey olur mu acaba ya.
Olacağını sanmıyorum ip adresinden lokasyon bulmak çokta zor değil, nokta atışı yapamaz en fazla şehiri bulurlar. Filmlerde gördüğünüz gibi ip adresinden nokta atışı birini bulmak o kadarda kolay değildir.

Geri
Yukarı