GTA V Online nasıl oynanır?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Grand RP acayip kasıyor oynayamıyorum, o yüzden normal Online geçmeye karar verdim, ama ilk oynadığımda ESC'den görev alamıyordum, haritada da yoktu görev. Nasıl oynayacağım?

Grand RP acayip kasıyor oynayamıyorum, o yüzden normal Online geçmeye karar verdim, ama ilk oynadığımda ESC'den görev alamıyordum, haritada da yoktu görev. Nasıl oynayacağım?

Bir ev satın alıp heist görevleri yapabilirsin hem sağlam para veriyor hem de kazandığın parayla pasif gelir sağlayabiliyosun gece kulübü & arcade & ofis satın alarak.

Şu online'ı bir çözemedim arkadaşlarım hediye etmişti 2 tane GTA V var bir deniyeyim dedim ama online'ı bir türlü çözemedim çeşitli görevler var 2 saat boyunca hiç bir göreve giriş yapamadım popüler bir oyun oyuncusuda var ama oyuna girilmiyor sadece bir göreve girebildim 15dakika sonra biri çıktı diye görevden attı çok tuhaf insanlar nasıl oynayabiliyorlar.

Şu online'ı bir çözemedim arkadaşlarım hediye etmişti 2 tane GTA V var bir deniyeyim dedim ama online'ı bir türlü çözemedim çeşitli görevler var 2 saat boyunca hiç bir göreve giriş yapamadım popüler bir oyun oyuncusuda var ama oyuna girilmiyor sadece bir göreve girebildim 15dakika sonra biri çıktı diye görevden attı çok tuhaf insanlar nasıl oynayabiliyorlar.
Biraz vakit geçirip sosyalleşmek gerekiyor, kemik kitleyi yakalayıp arkadaş olduğun zaman sürekli heistlere çağırılan adam oluyorsun veya eğlenmek için oyun daveti atılan adam oluyorsun. Heist görev yapmasan bile eğlenecek insan çok fazla, vakit geçirmek gerekiyor. İletişim kurmaya çalışmazsan kimseyi tanıyamazsın, tek başına kalırsın.

Günde kaç saat GTA Online oynuyorsun bilmiyorum ancak birkaç saat içinde public lobilerden gelen heist davetleriyle ve public Event'ler ile ev almak kolay.

1-2 saat oynamıştım Online ama davet vs. gelmedi hiç. YouTube'da bir adam rastgele kişilerle ev baskını vs. yapıyordu.

1-2 saat oynamıştım Online ama davet vs. gelmedi hiç. YouTube'da bir adam rastgele kişilerle ev baskını vs. yapıyordu.
Forumda çok fazla gta online arkadaşı arayan var, onlarla kontakt kurup beraber oynamayı denemelisin. Discord gibi bir platforumda buluşup beraber oynarsın, eminim çok kolay para kazanırsın.

Forumda çok fazla GTA Online arkadaşı arayan var, onlarla kontakt kurup beraber oynamayı denemelisin. Discord gibi bir platforumda buluşup beraber oynarsın, eminim çok kolay para kazanırsın.

Oyundayken sağ üstte birsinden mesaj geldiği yazıyor. Onlar heist mi acaba?

Geri
Yukarı