GTA V Online oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Tugra yoruk

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance 2x8
Ekran kartı
Sapphire Nitro RX580 4 GB overclocked
Anakart
B450M S2H
İşlemci
Ryzen 5 1600
Arkadaşlar GTA Online'ye girince biraz zaman geçtikten sonra oyun kilitleniyor, ses döngüye giriyor, Discord vs uygulamalar askıya alındı diyor. Ne yapacagım? Oyunu sildim yükledim, dosyaları doğruladım, hiçbir işe yaramadı.

Arkadaşlar GTA Online'ye girince biraz zaman geçtikten sonra oyun kilitleniyor, ses döngüye giriyor, Discord vs uygulamalar askıya alındı diyor. Ne yapacagım? Oyunu sildim yükledim, dosyaları doğruladım, hiçbir işe yaramadı.

Sapphire Nitro RX580 4 GB overclocked
Sadece GTA online damı oluyor ?

HDD'den kaynaklanıyor olabilir. Hikaye modunda da aynı şeyi yapıyor mu bir bakın.

Online kısmında invite only girip deneyin atacak mı bakalım hilelerden dolayı atabiliyor oyundan.
invite only giriyorum hep ve oluyor

HDD'den kaynaklanıyor olabilir. Hikaye modunda da aynı şeyi yapıyor mu bir bakın.
hikayede yapmıyor sadece onlinede

Sadece online oynarken oluyorsa hilecilerin yapma ihtimali var. benim de başıma geliyordu online oynadığım dönemlerde.
sadece invite only session giriyorum

Hocam peki farklı bir GTA hesabıyla deneme şansınız var mı? belki buga girmiştir yani daha önce bunu yaşayanı görmedim ama deneyebiliyorsan aklıma başka bir şey gelmedi.

Geri
Yukarı