GTA V Online PC Technopat üyeleri etkileşim platformu

Yardımı olmayan birisi neden %50 pay istesin ki?
Random kişilerle oynamak zor cidden. Mesela ben setuplardan para kazanmıyorum ama adam setuplarda olmadığı halde pay istiyor.
Çünkü oyuna yeni başlıyorlar ve 50/50'nin adil bir pay olduğunu düşünüyorlar. Yeni arkadaşıma 4 kişi için 25% vermenin adil olmadığını hala anlatamadım.

Tabii haklısınız nasıl olsa biri bir tuşla öldürebiliyor :D. Zevk almak lazım ama görevlerde ciddiyim freemodeda gelin kafama sıkın gıkımı çıkarmam.
En iyisi:D

İmzamda direk hesap linkim var şu şartları kabul ediyorsanız ulaşın arkadaşlık atın:
1.heist yaparken verdiğim paya razı olacaksınız.
2.liderin ve benim sözümü dinleyeceksiniz.
3.araçlarımdan birini ben izin vermedikçe kullanmayacaksınız (aksi halde yolun ortasında boşaltırım).
Arkadaşım İstanbul sefirliğini mi ilan ettin bu nedir. 🤣

Türkiye'nin en kanser GTA toplumuna sahip olduğunu da unutmamak lazım :D.

Yoo, öyle deme şimdi sen hiç Çin'li bebelerle veya Arap'larla oynadın mı? Bizimkiler en azından yapma abisi dersin yapmıyor anlıyor elin çocuğu ne bilecek daha geçen Prison Break görevinde çocuk pilot biz hapishaneye giriyoruz pilot olan bizimle girmeye çalışıyor. Görev iptal haliyle...

Benim amacım Technopat forumu üyeleri için. Discord olsaydı Discord yapardım.

Konu dışına çıkmayalım lütfen.

Gelen herkes nicklerini paylaşırlarsa ve eklerlerse sevinirim.
Sadece yardımcı olmak istedim kusura bakmayın.
Yoo, öyle deme şimdi sen hiç Çin'li bebelerle veya Arap'larla oynadın mı? Bizimkiler en azından yapma abisi dersin yapmıyor anlıyor elin çocuğu ne bilecek daha geçen Prison Break görevinde çocuk pilot biz hapishaneye giriyoruz pilot olan bizimle girmeye çalışıyor. Görev iptal haliyle...
Asıl Türkler anlamıyor. Gurur yapıyor. Sonra öldürünce de sövüyorlar:D

163 seviyeye geldim şu oyunda en kanser kitle Türk'ler karşısındakini öldürüp geri atak yediğinde biz türküz vurma diyor. Bunlara ne denebilir ki.
Türküz dese bırakıcam benimkiler direk sövüyor:D

Geri
Yukarı