GTA V Online story mode bitirmeden oynanabilir mi?

231981

Kilopat
Makaleler
1
Epic Games'in ücretsiz verdiği GTA V Premium Edition var hesabımda. Hatta oyunu arka planda indiriyorum şu an da. Oyunu daha önce singleplayer yani story modun da bitirdim. Oyunu biliyorum yani. Ben bu oyunu indirdikten sonra sadece Online oynamak istiyorum. Story Mod'a başlamadan oyunu direkt Online modunda açabiliyor muyum acaba yoksa o ilk başta ki görevleri falan mecburen bitirmem mi gerekiyor? İlk defa Online oynayacağım bilmiyorum çünkü bilen arkadaşlar yazabilirse sevinirim. Bir de Premium Edition'un tek özelliği ekstra para ile birkaç ev araba vermesi mi acaba?

Epic Games'in ücretsiz verdiği GTA V Premium Edition var hesabımda. Hatta oyunu arka planda indiriyorum şu an da. Oyunu daha önce singleplayer yani story modun da bitirdim. Oyunu biliyorum yani. Ben bu oyunu indirdikten sonra sadece Online oynamak istiyorum. Story Mod'a başlamadan oyunu direkt Online modunda açabiliyor muyum acaba yoksa o ilk başta ki görevleri falan mecburen bitirmem mi gerekiyor? İlk defa Online oynayacağım bilmiyorum çünkü bilen arkadaşlar yazabilirse sevinirim. Bir de Premium Edition'un tek özelliği ekstra para ile birkaç ev araba vermesi mi acaba?

Direkt Online oynayabiliyorsunuz. Story i oynamana gerek yok.

Story Mode'da ilk bölümü geçtikten hemen sonra online kısmı erişilebilir oluyor. Komple bitirmene gerek yok, ilk bölümü bitirmen yeterli.

Oyunu ilk indirdiğinizde Online kısmı olmuyor mecburen Story Mod'a girip oradan Online açmanız gerekmekte daha sonra menüde de Online kısmı geliyor.

Peki. Epic Games üzerinden oynayacağım için Steam ile bir fark oluyor mu acaba oyuncular Steam ve Epic ile aynı yerde mi oluyor Online bölümünde ilk defa oynayacağım için bilmiyorum. Bir de Online için ekstra program falan kurup hesap oluşturmam gerekiyor mu acaba? Kimisi Social Club falan kurup hesap açman gerekiyor yazmışta.

@231981 Zaten oyun için Rockstar Launcher gerekiyor Story Mode da olsa. Bunun dışında bir şey kurmanıza gerek yok.

Steam veya Epic fark etmez, online kısım ortak alandır.

Yeni konular

Geri
Yukarı