GTA V Online yeni başlayanlar için tavsiyeler

DIABLO36

Hectopat
Merhabalar, GTA V Online'a senelerdir GTA V oyununa sahip olmama rağmen hiç girmemiştim, bir hafta kadar önce giriş yaptım. Birkaç gün boyunca standart olması gerektiği gibi görevler yaparak para biriktirmeye çalıştım ama aşırı zordu. Katıldığım sunucularda resmen karınca gibi kalıyordum, herkes uçan araçlar ile dolaşıyor ve benim gibi yeni başlamış birkaç kişi aşağıdan milleti izliyoruz 😅 ya gerçek hayatımı bırakıp buradaki hayata focuslanacağım ve hile hurda yapmadan para kazanmaya çalışacağım ya da glitch veya altın hilesi ile bazı konularda ben de diğer oyuncularla benzer seviyede olacaktım. İki gün önce Cheat Engine hile 2 part olacak şekilde toplamda 70-80 milyon para yaptım ve gerekli yerleri aldım. Çünkü bu yerleri para yatırmadan satın almak vs. inanın o kadar çok zaman istiyor ki gerçekten gerçek hayatı bırakıp, buradaki hayata odaklanmak gerekiyor. Nitekim Steam hesabımdan yaptığım için hesabım 1 aylık askıya alındı ve haliyle açılışta resetlenmiş olarak açılacak.

Epic Games üzerinden sıfır hesap satın alacağım, sizce hızlı gelişmek için, belli başlı yerleri alabilmek ve bir şekilde para akışını yoluna koyabilmek için neler yapılmalı? Oyunda glitch vb. yollara mı başvurulmalı? Hile olmasa bile oyun içi bir açığı yani Glitch'i kullanarak para katlayan çok insan var. Çünkü standart şekilde para biriktirmek oyunun şu anki düzeninde çok zor. Bu konuda oynayan veya oynamış bilgili arkadaşlarımız var ise yardımcı olurlarsa sevinirim.

Merhabalar, GTA V Online'a senelerdir GTA V oyununa sahip olmama rağmen hiç girmemiştim, bir hafta kadar önce giriş yaptım. Birkaç gün boyunca standart olması gerektiği gibi görevler yaparak para biriktirmeye çalıştım ama aşırı zordu. Katıldığım sunucularda resmen karınca gibi kalıyordum, herkes uçan araçlar ile dolaşıyor ve benim gibi yeni başlamış birkaç kişi aşağıdan milleti izliyoruz 😅 ya gerçek hayatımı bırakıp buradaki hayata focuslanacağım ve hile hurda yapmadan para kazanmaya çalışacağım ya da glitch veya altın hilesi ile bazı konularda ben de diğer oyuncularla benzer seviyede olacaktım. İki gün önce Cheat Engine hile 2 part olacak şekilde toplamda 70-80 milyon para yaptım ve gerekli yerleri aldım. Çünkü bu yerleri para yatırmadan satın almak vs. inanın o kadar çok zaman istiyor ki gerçekten gerçek hayatı bırakıp, buradaki hayata odaklanmak gerekiyor. Nitekim Steam hesabımdan yaptığım için hesabım 1 aylık askıya alındı ve haliyle açılışta resetlenmiş olarak açılacak.

Epic Games üzerinden sıfır hesap satın alacağım, sizce hızlı gelişmek için, belli başlı yerleri alabilmek ve bir şekilde para akışını yoluna koyabilmek için neler yapılmalı? Oyunda glitch vb. yollara mı başvurulmalı? Hile olmasa bile oyun içi bir açığı yani Glitch'i kullanarak para katlayan çok insan var. Çünkü standart şekilde para biriktirmek oyunun şu anki düzeninde çok zor. Bu konuda oynayan veya oynamış bilgili arkadaşlarımız var ise yardımcı olurlarsa sevinirim.
Sürekli heist yapın hocam.

Hocam hile hurdasız para kazanmak çok daha zevkli. İlk önce Preimum Edition'u almanızı öneririm. Araba motor ve helikopter yardımcı olabilir para kasmak konusunda. Hocam aslında ben rehber yapmayı düşünüyorum oyunda 1K saatim falan var fakat bilgisayar problemlerinden dolayı oynayamıyorum. Yakında Technopat üzerinden rehber yapacağım oraya seni etiketlerim yardımı dokunur. Dediğim gibi Preimum Edition'la beraber satın al oyunu. İlk önce adversary modelardan 50k ya kasman gerekiyor. Oyunda bazen 3 kat veya 2 kat para veren görevler oluyor (adversary modelar) onlardan oyun başı 80k alabiliyorsun ama şu an bildiğim kadarıyla onlar yok. Normal adversary modelardan 50k kadar kastıktan sonra securo serv VIP açman gerekiyor sonrasını rehberde anlatırım.

Oyunda para kazanma olayını büyük ihtimal insanlar daha fazla para yatırsın diye bilerek bu kadar zor yapmışlar. Bende ilk başlarda 100TL'ye indirimdeyken 5M oyun parasıyla birlikte almıştım şirket alıp görev yapmaya çalışırken belli bir süre sonra tüm oyunculara bildirim gidiyor ve hileli oyuncular gelip patlatıyorlardı aracımı zevk için. Ben de tek seferde en fazla 40 50M olacak şekilde hile yaptım biraz da şans işi galiba ama şu an 300M kadar para var 2 3 sene oldu hiç ban yemedim. Oyunda saatlerini harcamadığın sürece istediğin araçları alacak kadar paran olmaz çabuk para kazanmak için de son gelen DLC heistleri iyi para veriyor ama onun içinde araçlarını almak gerek onlarda çok pahalı onun için birkaç arkadaş bulup onlara heist açtırıp heist yapabilirsiniz yoksa tek başına çok zor para kazanmak.

Geri
Yukarı