GTA V Online'da huzur

İnternetin kablosunu çekip hemen geri takıyorum, arkadaşlarım bana katılıyor, 4 kişi istediğimizi yapıyoruz. Gezmek, eğlenmek, Workshop ve nightclub işletmek felan filan...

Public sunucularda 1 kişi vurdum diye direk sülaleme küfredilmesi de cabası. Bir de adam görev felan da yapmıyor yani. Arkadaş grubu kurun, onlarla girin, takılın arkadaşlar, en iyisi budur.

İnternetin kablosunu çekip hemen geri takıyorum, arkadaşlarım bana katılıyor, 4 kişi istediğimizi yapıyoruz. Gezmek, eğlenmek, workshop ve nightclub işletmek falan falan...

Public sunucularda 1 kişi vurdum diye direk sülaleme küfredilmesi de cabası. Bir de adam görev falan da yapmıyor yani. Arkadaş grubu kurun, onlarla girin, takılın arkadaşlar, en iyisi budur.

Geçen gün silahçı dükanı'nın önünde iki uzaylı kıyafetli adam beyzbol sopaları ile arabamıza vurdu bende pistol ile birinin kafasına sıkıp öldürdüm sonra bana yapmadığı kalmadı sunucu değiştirmek zorunda kaldım.

Ben de geçen gün telefondan araç alırken garajda olmama rağmen bir gürültü koptu. Telefonu kapatıp oyuna döndüğümde bu manzara ile karşılaştım. :) Artık nasıl bir hileyse, garajımda olmama rağmen etki etmiş. :D

20200614132808_1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı