GTA V paket farkları nedir?

SeANKA

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci / Hedefi Yazılım mühendisliği okumak
Selam öncelikle.
Sizlere danışmak istedim. GTA V bilgisayarda denemek istiyorum ama kendi içerisinde anladığım kadarıyla ayrılmış. Bu ayrım nedir? Örneğin 75 TL'lik olanla 150 TL arasında ne farkları var? Ben sadece saf ve orijinal istiyorum. Hangisini almalıyım?
Bilgisayar ise Excalibur g770.
Donanım:
  • 8 GB RAM.
  • 240 GB SSD.
  • GTX 1650 ekran kartı.
  • Intel i5 10.nesil işlemci.
  • 60 Hz monitörü.
Düşük FPS ( 20-60 ) arası alacağının ve yüksek depolama istediğinin farkındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrın sadece oyun içi birkaç içerik veriyor ve biraz para veriyor 1 milyon dolardı sanırsam onun harici bir farklılıkları yok ucuz olanı alın ve 60 FPS değil Ultra ayarlarda 60+ FPS alırsınız. MSAA kapalı şekilde.

Diğer fiyatlar oyuna başlarken fazladan para, eşya gibi şeyler veriyor. En ucuzunu alarak başlayabilirsiniz. Zaten para kazanmak için oynuyoruz. Bence pahalı fiyattan almaya gerek yok.

Para, ev gibi önden eşya veriyor ama gereği yok çünkü oynarak kısa sürede verilenleri kasabilirsiniz.

Standart paket alabilirsiniz. Şirket satın almanıza gerek yok, verdiği görevler harcadığınız zamana nazaran çok az kalıyor. Arkadaşlarınız vesilesiyle heistlerden biraz para toplayıp kendi heistlerinizi açabileceğiniz arcade salonu, facility gibi yerleri açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı