GTA V para ve level hilesi ban yeme riski nedir?

En güzeli o aslında sadece level biraz sıkıntı olabiliyor, onun için en mantıklısı kiddions kullanıp XP multiplier ile göreve girmek.

Aslında daha önce level hilesi gibi bir şey yapmıştım, daha doğrusu yanlışlıkla. Bir hacker benim üstüme şu figürlerden spamlaya başladı bende XP kasmıştım bayağı. Nedendir bilmiyorum ama ban yemedim. Şu Kiddions'u merak ediyorum, içinde bayağı hile var diyorlar.

Selam dostlar, arkadaşımla GTA Online oynuyoruz fakat sürekli birileri hile yapıyor (kafamıza roketler bombalar, toxic hareketler, sürekli öldürmeler vs.). Ayrıca oyuna daha yeni başladık o yüzden hiçbir şeyimiz açık değil. Ortalama her şeyin açıldığı Level'a getirip (100 150 kafi benim için.) Üstüne bir 50 60M para basarsam ban yeme riskim ne kadardır? Ayrıca hangi program üzerinden yapmak mantıklı?
(Hile yapmayın gibi şeyler söylemeyin çünkü ikimizde çok sıkıldık.)
Evet, ama parayı ufak ufak atınca anlaşılmıyor. Ben bir kere ban yedim ama para hilesinde sadece online karakteri siliniyor, ondan sonra sıfırdan başlayarak online girmeye devam edebiliyorsunuz.

Selam dostlar, arkadaşımla GTA Online oynuyoruz fakat sürekli birileri hile yapıyor (kafamıza roketler bombalar, toxic hareketler, sürekli öldürmeler vs.). Ayrıca oyuna daha yeni başladık o yüzden hiçbir şeyimiz açık değil. Ortalama her şeyin açıldığı Level'a getirip (100 150 kafi benim için.) Üstüne bir 50 60M para basarsam ban yeme riskim ne kadardır? Ayrıca hangi program üzerinden yapmak mantıklı?
(Hile yapmayın gibi şeyler söylemeyin çünkü ikimizde çok sıkıldık.)
Discorduma yazar mısın yardımcı olayım ? barann9448

Aslında daha önce level hilesi gibi bir şey yapmıştım, daha doğrusu yanlışlıkla. Bir hacker benim üstüme şu figürlerden spamlaya başladı bende XP kasmıştım bayağı. Nedendir bilmiyorum ama ban yemedim. Şu Kiddions'u merak ediyorum, içinde bayağı hile var diyorlar.
Kiddions'un hem kendisi hemde scriptleri çok iş yapıyor.

Evet, ama parayı ufak ufak atınca anlaşılmıyor. Ben bir kere ban yedim ama para hilesinde sadece Online karakteri siliniyor, ondan sonra sıfırdan başlayarak Online girmeye devam edebiliyorsunuz.

Discorduma yazar mısın yardımcı olayım? Barann9448.

Hocalarım konu şubatta açıldı ancak ilginiz için yine de teşekkür ederim :)
@tugrock Şu anda oyun yüklü ama oynar mıyım bilmiyorum, oynayacağım zaman yazarım size. Teşekkür ederim.

GTA Online para level hilesiz çekilmiyor ya. Eskiden güzeldi ama artık sıkıyor bayıyor para kasana kadar. Kimseye zararı da yok ama Rockstar Games mantıken bunu fark ettiğinde banlamalı çünkü paranın satışını Shark Card şeklinde yapıyor, leveli kasmak da zor değil zaten. Ama illa para level hilesi yapacağım diyorsanız bana yeme riskiniz yüksek, ben 5-6 defa denedim Epic Games hesaplarımda 1 aylık ban hakkımı doldurdum bir defa daha ban yersem sınırsız oluyor hepsinde :D Fakat en temiz para kasma yolunu da bulmuş oldum, Kiddions Mod Menu içinde bunker ile para kazanma yolu vardı araştırırsanız bulursunuz biraz uğraştırıyor ama onunla 100-200 milyon kasmışımdır halen aylardır belki 1-2 yıldır ban yemedim. Ancak başka oyunculara hile ile bir keyifsizlik vermeyin yeterli.

Rockstar para hilelerine acımıyor. Ban riski çok yüksek.

Heist editor ile yapabiliriz.

Dikkatlı yaparsan bir sorun olmuyor.

Hocam bu heist editör kiddions falan pek anlamıyorum açıkçası ben Cheat Engine ile yapıyordum günde 10M falan bir ara yanlışlıkla 100M bastım ve 5 6 saat sonra tekrar oyuna girmeye çalışınca ban yediğimi gördüm 1 ay atmışlardı. bu dediğin hilelere nereden ulaşabilirim peki herhangi bir YouTube kanalı paylaşıyor mu bu hileleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı