GTA V PC imza kampanyası güncellemesi

Bana gelen mesajı çeviriyorum :

Kod:
[COLOR=#444444][FONT=Calibri]Happy October to everyone. Here's the latest update on the campaign to get GTA V on PC.[/FONT][/COLOR][COLOR=#444444][FONT=Calibri]We are now over 567,000 supporters from all around the world, and Change.org tells me this is one of the biggest petitions on any issue ever on their platform.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Calibri]As you know, GTA V is now out, but not on PC. I talk about it in this video [url=http://youtu.be/_hp2lU6Af0I]Let's Talk: GTA V petition updated news! - YouTube[/url][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Calibri]I played it and thinks it's awesome, but that makes me even more committed to making this game available for even more people around the world.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Calibri]There are rumors that a PC release is coming up, but there is no confirmation from Rockstar Games, so it's all just rumors for the moment.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Calibri]That means we need people to keep sharing this petition Change.org/GTAV on Twitter, Facebook, and anywhere else you can.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Calibri]I appreciate the support. I never thought this campaign would get so much support, but I'm glad we're all keeping this thing growing.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Calibri]-Mike[/FONT][/COLOR]

Mutlu ekimler herkese. İşte imza kampanyamızda ki son gelişmeler.
Şu anda dünyanın her yerinden 567.000 destekçilerimiz var ve Change.org'un söylediğine göre kendi platformlarında ki en büyük sorun dilekçesi olmuş.

Bildiğiniz üzere GTA V şu an çıktı. Ancak PC'ye çıkmadı. Videoda anlattığım gibi.

Oyunu oynadım ve harika olduğunu düşünüyorum. Ama bu beni oyunu tüm dünyada ki oyunculara ulaşılabilir kılması için daha fazla adamamı sağlıyor.

Oyunun PC sürümünün çıkacağına dair dedikodular var, ancak Rockstar Games ten hiçbir onaylama yok. O yüzden bunlar sadece söylenti olarak kalıyor.

Bu yüzden bu dilekçeyi olabildiğince Facebook, Twitter ve daha paylaşabileceğiniz her yerden paylaşıp daha da arttırmaya ihtiyacımız var.

Yardımlarınız için gerçekten minnetarım, hiçbir zaman bu kampanyanın bu kadar fazla destek alacağını düşünmemiştim. Ama ben bu işi hala büyütebildiğimiz için memnunum.

-Mike

Not : Hatalar olabilir. Çevirilerde daha tamamen sağlam bir cümle kurmakta zorlanıyorum. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı