GTA V RP sunucuları hakkında bilgi

FurkanKutlu

Kilopat
GTA V RP oynamak istiyorum ama GTA V ile ilgili pek bilgim yok (daha 30 35 saatim var). RP sunucuları hakkında nasıl detaylı bilgi sahibi olabilirim? Bilmem gereken önemli kural var mı? Ve oynayabileceğim düzgün RP sunucuları hangileri?

Çok fazla sunucu var. Hani şu sunucu iyi dersek başka bilmediğimiz bir sunucu bile iyi çıkabilir. Her sunucunun kuralı farklı. RP sunucularını kullanan Twitch ve Youtuber arkadaşların yayınlarını izle. Hoşuna gideni sen kendin bul ve dene. CS 1.6 sunucuları gibi hızlıca türemeye başladılar.

5 10 tane roleplay terimi var RDM vdm metagaming mixing fearrp gibi FiveM'de saat kasman lazım yoksa sunucular almaz saat ve bilgi olmadan pek düzgün sunucularda oynayamazsın 1400 saatim var açıkcası bana boş oyun geliyor sunucu kapanıyor banlanıyorsun emeklerin boşa gidiyor düzgün sunucu olmadıktan sonrada pek zevkli olmuyor.

Çok fazla sunucu var. Hani şu sunucu iyi dersek başka bilmediğimiz bir sunucu bile iyi çıkabilir. Her sunucunun kuralı farklı. RP sunucularını kullanan Twitch ve Youtuber arkadaşların yayınlarını izle. Hoşuna gideni sen kendin bul ve dene. CS 1.6 sunucuları gibi hızlıca türemeye başladılar.
Başlangıç için kitlesi kanser olmayan bir sunucu öneriniz var mı?

Geri
Yukarı