GTA 5 RP hakkında ne düşünüyorsunuz?

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Roleplay'a bayılıyorum ve bir seneden fazladır SAMP oynuyorum. GTA V'e geçmeyi çok istedim ancak istediğim gibi bir sunucu bulamadım. Her sunucu ya az oyuncuya sahipti ya da sesli RP'di. GTA V'teki sesli RP bana samimi gelmiyor ve Garry's Mod RP sunucularını anımsatıyor. Gerçekçiliğe yakın ancak SAMP kadar değil ve troll çok oluyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Benim oynayacağım bir şey değil, isteyen oynayabilir sonuna kadar saygı duyarım ama Twitch'i istila etmiş olması canımı sıkıyor. Arada iki yayın izlemek için açıyorum ve her kanal GTA V RP oynuyor, açtığım gibi kapatıyorum.

Kısacası GTA 5 RP yok olsa dünyanın en mutsuz insanı olmam.

Şu son sıralar popüler olan Videoyun Roleplay sunucusunda yayın açanları izliyorum. Çok eğlenceli geliyor bana açıkçası. İzlerken gülüyorum, saatlerce izleyebiliyorum. Böyle sunucuları bulmak zor olabilir oynamak için.

Uzun süre vakit yiyen Çok oyunculu oyunlardan farksız olduğunu düşünüyorum. Hikayeli oyunları seven ve vaktimi oyunlara abartılı bir şekilde gömmeyi sevmeyen biri olarak hoşuma gitmiyor.

Bu Roleplayin GTA V ile ünlenmesi ile çok fazla oyuncu ortaya çıktı, normal olarak. Bu güzel bir şey ama bazı yeni oyuncular terimler,kuralları filan okumadan araştırmadan etrafta insanların rollerini bozup koşturması insanları rolden bıktırıyor gerçekten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı