GTA V sapığı

İşletim sistemi
Windows 10

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 4-5 ay önce arkadaşım GTA V oynarken hile kullanan bir kullanıcıyı vuruyor. Devamında ise adam sürekli arkadaşımı takip ederek oyundan atıyor. O da gelip durumu izah etti. Ilk süreçte inanmadım çünkü arkadaş listesinde ekli olmadan onu bulması mümkün değil diye düşünüyordum. Ardından ben de oyunu indirdim. Ve dediklerinin gerçek olduğunu bizzat deneyimlemiş oldum. Adam her Session'da bizi buluyor ve oyunumuzu kapatıyor. Invite only oynuyoruz bu sefer yanımıza gelip tehdit edip oyunu kapatıyor. Sürekli kullanıcı adını değiştirdiği yüzünden kendisini bulamıyoruz. Bu sapıktan nasıl kurtuluruz? Bu arada siz söylemeden bahsedeyim kullanıcı adı ve değiştirilebilir tüm bilgileri değiştirmemize rağmen bizi buluyor.

Sonuç ne oldu, ya da şu an ne durumdasınız?

Sonuç @Silinen üye bulasan kisi ile birkaç defa karşılaştım, sataştım :) birkaç defa oyununu çökerttim. Bir daha bana gelemedi. Arkadaşa gidiyor mu bilmiyorum. Kendisinede yazdım zaten Social'den.
Diger yorumlarda IP adresinizden girebilir yazmis hileciler, öyle bir sistem yok. Yeni ID hesabiniza arkadaslarinizdan birini yeniden eklemeniz yeniden tahmini olarak size bulaşacaktır.
İyi bir şey değil ama hilecileri report ta etseniz bir işe yaramıyor (Rockstar) ilgilenmiyor. Sadece başka bir hileciye devretmeniz gerek.
Varsa kafanizi ağrıtan belalı hileci buraya yazin bos vakitte ilgileniriz.
Sayko keko peşimizi bırakmadığı.

Sayko keko peşimizi bırakmadığı için oyunu bıraktık maalesef.

Hesabın Epic ise sana baska hesap devir edeyim, o hesabı bana devret.
Ya devlet paşa, ya kuzgun leşe. 🙋‍♂️
Kapışmayı göze almazsa birakir seni.
Hesabını yine veririm biraktigi an.

Son düzenleme:
Sonuç @Silinen üye bulasan kisi ile birkaç defa karşılaştım, sataştım :) birkaç defa oyununu çökerttim. Bir daha bana gelemedi. Arkadaşa gidiyor mu bilmiyorum. Kendisinede yazdım zaten Social'den.
Diger yorumlarda IP adresinizden girebilir yazmis hileciler, öyle bir sistem yok. Yeni ID hesabiniza arkadaslarinizdan birini yeniden eklemeniz yeniden tahmini olarak size bulaşacaktır.
İyi bir şey değil ama hilecileri report ta etseniz bir işe yaramıyor (Rockstar) ilgilenmiyor. Sadece başka bir hileciye devretmeniz gerek.
Varsa kafanizi ağrıtan belalı hileci buraya yazin bos vakitte ilgileniriz.

Hesabın Epic ise sana baska hesap devir edeyim, o hesabı bana devret.
Ya devlet paşa, ya kuzgun leşe. 🙋‍♂️
Kapışmayı göze almazsa birakir seni.
Hesabını yine veririm biraktigi an.
Samimi söylüyorum belki de işini bitirmişsinizdir çünkü biz bir süre ara verdik yaklaşık bir hafta kadar. Normalde bir ay bile ara versek peşimizden gelirdi. Girdiğimizde iki gün rahatça oynadık. Ardından başka bir hileci oyunumuzu kapattığı için sinirlenip sildik. Sanırım smellywest'in işini bitirmişsiniz.

Samimi söylüyorum belki de işini bitirmişsinizdir çünkü biz bir süre ara verdik yaklaşık bir hafta kadar. Normalde bir ay bile ara versek peşimizden gelirdi. Girdiğimizde iki gün rahatça oynadık. Ardından başka bir hileci oyunumuzu kapattığı için sinirlenip sildik. Sanırım Smellywest'in işini bitirmişsiniz.

O kişi kül oldu. Ayrıca hileci bitmez o oyunda, Rockstar yolları kapatmadıkça. Sen oyununa dön oynamak istiyorsan. Seni DC gruba davet ederim Social'den hilecileri oradan da bildirsen ilgilenir bizim ekip.

O kişi kül oldu. Ayrıca hileci bitmez o oyunda, Rockstar yolları kapatmadıkça. Sen oyununa dön oynamak istiyorsan. Seni DC gruba davet ederim Social'den hilecileri oradan da bildirsen ilgilenir bizim ekip.
Hocam iyi günler arkadaşın yaşadığı durumun aynısını yaşıyoruz sürekli nick değiştiren bir hileci var,2 günden beri peşimizi bırakmıyor psikopatın teki oyunda defalarca öldürdüğü yetmezmiş gibi,ip mizi,internet sağlayıcılarımızı söylüyor, oyunumuzu ben ve girdiğimiz arkadaşlarımızla birlikte direkt kökten kapatıyor,onlieden falan atmıyor direkt gta5 imizi kapatıyor,değiştirdiğimiz serverlerda hep karşımıza çıkıyor, bir ara internetim falan yavaşladı ddos bile atmış olabilir hocam bu arkadaş türk,yapma etme diyoruz ama oyun keyfimizi bitirdi,kül etti 2 tane kullandığı kullanıcı adını hatırlıyorum sana zahmet bi ilgilenseniz rockstara şikayet ediyoruz yazıyoruz olmuyor çok sinirliyim dön kullanıcı adını vereyim gözünüzü seveyim bi el atın.

Son düzenleme:
Hocam iyi günler arkadaşın yaşadığı durumun aynısını yaşıyoruz sürekli nick değiştiren bir hileci var, 2 günden beri peşimizi bırakmıyor psikopatın teki oyunda defalarca öldürdüğü yetmezmiş gibi, IP mizi, internet sağlayıcılarımızı söylüyor, oyunumuzu ben ve girdiğimiz arkadaşlarımızla birlikte direkt kökten kapatıyor, onlieden falan atmıyor direkt GTA 5 imizi kapatıyor, değiştirdiğimiz serverlerda hep karşımıza çıkıyor, bir ara internetim falan yavaşladı DDoS bile atmış olabilir hocam bu arkadaş Türk, yapma etme diyoruz ama oyun keyfimizi bitirdi, kül etti 2 tane kullandığı kullanıcı adını hatırlıyorum sana zahmet bir ilgilenseniz rockstara şikayet ediyoruz yazıyoruz olmuyor çok sinirliyim dön kullanıcı adını vereyim gözünüzü seveyim bir el atın.

Nedir GTA kullanici adın.

Geri
Yukarı