GTA V sapığı

İşletim sistemi
Windows 10

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 4-5 ay önce arkadaşım GTA V oynarken hile kullanan bir kullanıcıyı vuruyor. Devamında ise adam sürekli arkadaşımı takip ederek oyundan atıyor. O da gelip durumu izah etti. Ilk süreçte inanmadım çünkü arkadaş listesinde ekli olmadan onu bulması mümkün değil diye düşünüyordum. Ardından ben de oyunu indirdim. Ve dediklerinin gerçek olduğunu bizzat deneyimlemiş oldum. Adam her Session'da bizi buluyor ve oyunumuzu kapatıyor. Invite only oynuyoruz bu sefer yanımıza gelip tehdit edip oyunu kapatıyor. Sürekli kullanıcı adını değiştirdiği yüzünden kendisini bulamıyoruz. Bu sapıktan nasıl kurtuluruz? Bu arada siz söylemeden bahsedeyim kullanıcı adı ve değiştirilebilir tüm bilgileri değiştirmemize rağmen bizi buluyor.

Online bakımından hayatında oynayabileceğin en dandik oyuna hoş geldin, önerim en kısa zamanda oyunu silin ve onun yerine daha rahat edeceğiniz oyunlara yönelin çünkü bu sorunların sonu gelmeyecek. Rockstar'ın hile sattığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam, olur ya kanıtlarsanız dava açıp paranıza bakın.

Kral ne yaptın baktınmı eğer bakıpta bulamadıysan Social Club'tan arkadaşın hesabı verebilirim sana akşam saatlerinde girdiğin gibi uğraşmaya başlar zaten. Hesaplarda emek var heistlerde ilerledik kaybetmek istemiyoruz yardımına ihtiyacımız var

Merak etme birkaç güne banlanacak o.

Kral ne yaptın baktınmı eğer bakıpta bulamadıysan Social Club'tan arkadaşın hesabı verebilirim sana akşam saatlerinde girdiğin gibi uğraşmaya başlar zaten. Hesaplarda emek var heistlerde ilerledik kaybetmek istemiyoruz yardımına ihtiyacımız var.

Oyunda yanınıza gelince telefondan profiline girip gerçek ismi görebiliyor musunuz?

Oyunda yanınıza gelince telefondan profiline girip gerçek ismi görebiliyor musunuz?
Gta 5 online'de bir kurnaz hile yapıyor nereye gidersem takip ediyor. Ne yapacağım? Oyunumu kapatıyor. Nickimi almış. Geliyor küfür ediyor. Bu adamı savcılığa şikayet edeceğim! :) Bir kişi değiller oyun içinde örgüt kurmuşlar resmen. Neyse single playerda takılırız artık bi süre... 😜

GTA 5 Online'de bir kurnaz hile yapıyor nereye gidersem takip ediyor. Ne yapacağım? Oyunumu kapatıyor. Nickimi almış. Geliyor küfür ediyor. Bu adamı savcılığa şikayet edeceğim! :) bir kişi değiller oyun içinde örgüt kurmuşlar resmen. Neyse Single Player'da takılırız artık bir süre... 😜

Sen beni Discord'dan ekle. Hallederiz kardeşim. Biz öyle ne örgütleri dağıttık.

CypTeR#9999

Yeni konular

Geri
Yukarı