GTA V siyah ekran sorunu

İşletim sistemi
Windows 10
Hiç yaptirmadim.

Ama PC'de oyle cok yuksek dereclere cikmiyor maksimum 70dereceye cikiyor.

MSI Afterburner ile CPU ve GPU sıcaklık ve kullanım değerlerini kontrol edip ekran fotoğrafını paylaşır mısınız? Daha iyi yardımcı oluruz.(Büyük bir ihtimal ısınmadan kapanıyordur eski sistemimde Far Cry 3'de ısındığından kapanıyordu)

MSI Afterburner ile CPU ve GPU sıcaklık ve kullanım değerlerini kontrol edip ekran fotoğrafını paylaşır mısınız? Daha iyi yardımcı oluruz.(Büyük bir ihtimal ısınmadan kapanıyordur eski sistemimde Far Cry 3'de ısındığından kapanıyordu)

Peki ne kadar zamandır kullanıyorsunuz? Isınmadan kaynaklı bilgisayarınız kapanıyor olabilir.

Surekli donanm.

Hocam siz dediğimi bir yapın büyük ihtimal ısındığından oluyor 4 sene nedir yılda 1-2 defa yapılması lazım bilgisayar temizliğinin.

Pardon temizlihi yeni kendim yaptim ama macununu hiç degistirmedim.

Termal macunu yenileyin bir de sıcaklık için 70-75 derece dediniz ama bu sıcaklık işlemci için mi ekran kartı için mi?
Bir de oyundayken GPU ve CPU kullanımları nedir?

Hocam siz dediğimi bir yapın büyük ihtimal ısındığından oluyor 4 sene nedir yılda 1-2 defa yapılması lazım bilgisayar temizliğinin.

Hocam yazilimdanda olabilir mi?
Termal macunu yenileyin bir de sıcaklık için 70-75 derece dediniz ama bu sıcaklık işlemci için mi ekran kartı için mi?
Bir de oyundayken GPU ve CPU kullanımları nedir?

Sıcaklik her ikisi icinde ortalama.

Olabilir tabii ki önce termal macunu yenileyin sıkıntı çözülmezse GTA 5'in dosya bütünlüğünü doğrulayın olmazsa bilgisayara format atıp dene.
Bu arada sıcaklıklar bu sıcak günlerde normal sayılır.

GTA V'i dogruladim termal macununu yenilerim PC'ye firmat atamam cunku internetim bu ay cok yavasdi 6 gunde zor indirdim.
Olabilir tabii ki önce termal macunu yenileyin sıkıntı çözülmezse GTA 5'in dosya bütünlüğünü doğrulayın olmazsa bilgisayara format atıp dene.
Bu arada sıcaklıklar bu sıcak günlerde normal sayılır.

Diger forumlarda NVIDIA surumunu degistirin demisler surucuden kaynaklaniyor olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı