GTA V sizce overrated mı?

GTA V sizce overrated mı? Eğer size göre overrated'sa nedeni nedir? Ben GTA IV'ün underrated olduğunu, GTA V'in overrated olduğunu düşünüyorum.
GTA IV overrated oldu artık bence. O kadar fazla kişi IV'e "underrated" demeye başladı ki underrated olmaktan çıktı oyun. İyi oyun ama fazla abartılıyor.
GTA V ne underrated ne de overrated. GTA IV'teki gibi optimizasyon sıkıntısı yok. Hikayesi ve oynanışı güzel, kaliteli oyun.

GTA IV overrated oldu artık bence. O kadar fazla kişi IV'e "underrated" demeye başladı ki underrated olmaktan çıktı oyun. İyi oyun ama fazla abartılıyor.
GTA V ne underrated ne de overrated. GTA IV'teki gibi optimizasyon sıkıntısı yok. Hikayesi ve oynanışı güzel, kaliteli oyun.
GTA V in hikayesi kötü.

Gta 5 hikayesi dışında gayet güzel bir oyun.

GTA 4 ise hikayesi dışında kötü bir oyun. Optimizasyonu aşırı kötü. Oyuna orijinal sahip olmama rağmen korsan oynamak zorunda kaldım. Hem GTA 4 hem de EFLC paketleri hikaye olarak fazlasıyla iyiydi. Bu 3 paket umarım bir gün remake olarak düzgün bir şekilde çıkar. Çünkü remake hak ediyorlar.

Hile ve bug dolu olmasa gayet iyi oyun ama şu an oynayan kitlenin çoğu hile yapıp oynuyordur. Bir heist yapacağım bug yüzünden bitiremiyorum ki heistlerin çoğu buglı.

bilemiyorum ama yan görevler falan eklenmeliydi. kısa bir hikayesi var. rastgele görevlerde fazla çıkıyor ama hepsi birbirinin aynı. Bana göre vermişler grafiği fiziği salmışlar gibi duruyor. Artılarına bakarsak harita üzerinde loading ekranı görmemek çok iyi. Abartılmış mı bilemem ama oynayış süresi yaklaşık 80 saat civarı diye hatırlıyorum gayet iyi. Online cephesine zaman ayırıp geliştirselerdi tadından yenmezdi. Mesela ben kalkıp bu oyunu şimdi almam 1500 lira edecek bir oyun değil. Çok satmış olması efsane olduğu anlamına gelmez bence. Daha fazla yan hikaye ve yan görev olsaydı çok çok daha iyi olabilirdi. Bakınız Elder Scroll Skyrim.

Banka soyacağız haydi araba bul, silah bul mevzusu bir noktadan sonra oldukça can sıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı