GTA V sizce overrated mı?

TRPoWer

Hectopat
Daha fazla  
GTA V sizce overrated mı? Eğer size göre overrated'sa nedeni nedir? Ben GTA IV'ün underrated olduğunu, GTA V'in overrated olduğunu düşünüyorum.

Evet Mafia 2 daha iyi. GTA 4 ve San Andreas'ın Vice City hikayesi dışında hiçbiri güzel değil.

Bence değil. Her şeyiyle çok beğeniyorum ben. GTA IV'ün karanlık atmosferi bana çok uymamıştı. Kişiden kişiye değişebilir.

GTA V sizce overrated mı? Eğer size göre overrated'sa nedeni nedir? Ben GTA IV'ün underrated olduğunu, GTA V'in overrated olduğunu düşünüyorum.

Alakası yok GTA IV zaten GTA V için yapılmış bir oyun. Ha dersiniz GTA 4 GTA 5 yüzünden harcandı haklısınız ama GTA 5 devrim niteliğinde bir oyun. Çoğu filmin ulaşamadığı bir gelir elde etti, hala en çok oynanan oyunlardan birisi 10yıl geçmesine rağmen.

2013 oyunu 2023'te hâlâ oynanıyorsa overrated demek saçmalık olur. Abartıldığı kadar eğlenceli ve kaliteli bir oyundur. Grafikleri hâlâ 2020 sonrası oyunlarıyla yarışacak düzeyde kaliteli.

GTA 4 sadece hikayeden ibaret bir oyun. Hikayeyi oynadığın an kendini boşlukta hissediyorsun. Free Roam yok, multiplayerı keyifsiz, gri temalı, kötü optimizasyonlu vasat bir oyun.

Geri
Yukarı