GTA V Social Club hesabını bulma

b1skyy

Hectopat
Makaleler
1
Amazon Prime'dan gelen 400.000$ Online para ödülünü almak için Social Club hesabıma giriş yapmam isteniyor. Social Club hesabı oluşturmadım. Steam üzerinden GTA V'e girince otomatik olarak Social Club açılıyor ve bir hesaba giriliyor. Bu hesabın e mail ve şifresini nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rockstar Games Launcher'dan kontrol ettiniz mi e mail adresini bazen Social Club uygulamasına giriş yapmadığımda otomatik olarak giriş yapıyor ve e mail adresi gözüküyor bende belki sizde de işe yarayabilir.

Rockstar Games Launcher'dan kontrol ettiniz mi e mail adresini bazen Social Club uygulamasına giriş yapmadığımda otomatik olarak giriş yapıyor ve e mail adresi gözüküyor bende belki sizde de işe yarayabilir.

Rockstar Games Launcher'a girdiğimde de e-posta şifre ile giriş yapmamı istiyor. Şifremi yenilemek için kullandığım 2 e-posta adresimi yazıyorum gelen kutunuzu kontrol edin diyor. Ama iki e-posta adresime de şifre sıfırlama emaili gelmiyor. (spam klasöründe de yok)

Rockstar Games Launcher'a girdiğimde de e-posta şifre ile giriş yapmamı istiyor. Şifremi yenilemek için kullandığım 2 e-posta adresimi yazıyorum gelen kutunuzu kontrol edin diyor. Ama iki e-posta adresime de şifre sıfırlama emaili gelmiyor. (spam klasöründe de yok)

Bazen geç gelebiliyor diye hatırlıyorum, eğer gelmez ise desteğe ulaşabilirsiniz şifre yenileme maili gelmediğine dair.

Geri
Yukarı