GTA V Story Mode ve Online'a girince oyundan atıyor

Rockstar Games Launcher'ı kaldırıp siteden indirdiğin kurulum dosyasıyla baştan kurmayı dene, Launcher sebep oluyor olabilir. Ekran kartı sürücüsü de sebep olabilir ama fazla uç geldi.

Olmazsa Olay Görüntüleyici'de "Uygulama" bölümünde herhangi bir hata var mı bakar mısın?

1704841225986.png

Rockstar Games Launcher'ı kaldırıp siteden indirdiğin kurulum dosyasıyla baştan kurmayı dene, Launcher sebep oluyor olabilir. Ekran kartı sürücüsü de sebep olabilir ama fazla uç geldi.

Olmazsa Olay Görüntüleyici'de "Uygulama" bölümünde herhangi bir hata var mı bakar mısın?

Eki Görüntüle 2079941
Moderatörlük hayırlı olsun. :)

Güzel bir nokta.
Oyun dosyalarını doğrulamayı da deneyebilirsiniz Konu Sahibi.

Bu arada GPU'da bir işlem var mı? OC gibi. Yoksa Timer Resulation değeriniz 1ms üstü mü? Oynadınız mı bu değerle?

Windows Game Bar bugünlerde sorunlu çalışıyor bazı durumlarda. Sisteminizin Olay Görüntüleyicisi ile bence de bir teşhiste bulunmayı deneyin. Anormal bir hata görünüyor mu Process'lerde?
Process derken? Anlayamadım tam olarak. Olay Görüntüleyicisi'ni henüz denemedik. Sorun arkadaşıma ait olduğu için şu an müsait değil, onu henüz deneyemedik.

Process derken? Anlayamadım tam olarak. Olay Görüntüleyicisi'ni henüz denemedik. Sorun arkadaşıma ait olduğu için şu an müsait değil, onu henüz deneyemedik.
Olay Görüntüleyici'si bazı sorunlu Process'leri sizlere bildirir. Onun üzerinden sorun çözmeyi deneyebilirsiniz. Ben misal oyunda yüksek CPU kullanımı sorunumu onunla çözdüm. GameBar ve MSI Common birlikte sorunlu çalışıyordu. Çözmemi sağladı.

Geri
Yukarı