Çözüldü GTA V Story mode yeni eklenen araçlar kayboluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mu1453

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba, Grand Theft Auto V'de story mode da yeni eklenen araçlar örneğin grotti X80 alamıyorum, aldığımda yanına gidince kayboluyor, sizlerce bunu sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunun yönetemini buldum:

Microsoft Visual C++ 2015 redistributable package (X64) 14.0.23506, dosyasını sil yerine
Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015, yükle ve mpstunt in SP 3.0 dosyasını oyunun kurulu olduğu dosyaya at sorun bitti. Sana dosyaların linkini atayım.
Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 from Official Microsoft Download Center
Nasıl çıkarıyorsun o arabayı galeride yok yeni arabalar.

Sorunun yönetemini buldum:

Microsoft Visual C++ 2015 redistributable package (X64) 14.0.23506, dosyasını sil yerine
Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015, yükle ve mpstunt in SP 3.0 dosyasını oyunun kurulu olduğu dosyaya at sorun bitti. Sana dosyaların linkini atayım.
Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 from Official Microsoft Download Center

Çözüm
Deneyeceğim tekrar teşekkürler.

Sorunun yönetemini buldum

mpstunt in SP

Sorunum çözüldü, tekrar teşekkürler size :)

Reis ben yapamadım bir bağlanıp yapar mısın rica etsem Facebook'tan mesajlaşalım "mxmt07" ekle beni.

Sorunun yönetemini buldum

mpstunt in SP

Sayın abim bana yardımcı olur musun yapamadım da.

Bu forum herkese açıktır. Özel paylaşım yardımlaşma olmayıp olmamalı.

Anlamadım tam olarak.

reis ben yapamadım bi bağlanıp yaparmısın rica etsem facebooktan mesajlaşalım ''mxmt07'' ekle beni
Sizde problem nedir? Problem derken script hook isimli RAR dosyasında bin klasörün içindeki dosyaları oyun ana dizinine atacaksınız, bir de sizin GTA V' versiyon kaç 944.2 ise sayın @wuboys1 'in paylaştığı linkteki "mpimportexport in SP" yani bu link güncel oluyor, RAR'dan dosyaları çıkartıp çıkan dosya içindeki dosyayı açın içinde "mpimportexport.asi" bu dosyayı da oyunun ana dizinine atın bir de böyle deneyin :)

Sizde problem nedir? Problem derken script hook isimli RAR dosyasında bin klasörün içindeki dosyaları oyun ana dizinine atacaksınız, bir de sizin GTA V' versiyon kaç 944.2 ise sayın @wuboys1'in paylaştığı linkteki "mpimportexport in SP" yani bu link güncel oluyor, RAR'dan dosyaları çıkartıp çıkan dosya içindeki dosyayı açın içinde "mpimportexport. Asi" bu dosyayı da oyunun ana dizinine atın bir de böyle deneyin :)

Kardeşim bir yerden ileşitim kurupta yapsak olmaz mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı