Çözüldü GTA V Story mode yeni eklenen araçlar kayboluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mu1453

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba, Grand Theft Auto V'de story mode da yeni eklenen araçlar örneğin grotti X80 alamıyorum, aldığımda yanına gidince kayboluyor, sizlerce bunu sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunun yönetemini buldum:

Microsoft Visual C++ 2015 redistributable package (X64) 14.0.23506, dosyasını sil yerine
Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015, yükle ve mpstunt in SP 3.0 dosyasını oyunun kurulu olduğu dosyaya at sorun bitti. Sana dosyaların linkini atayım.
Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 from Official Microsoft Download Center
Sayın @Brexit dediğine göre o işlem yasak galiba.

Kardeşim bir deniyim hemen sana olan biteni söyleceğim GTA 5'e gireyim.

Sizde problem nedir? Problem derken script hook isimli RAR dosyasında bin klasörün içindeki dosyaları oyun ana dizinine atacaksınız, bir de sizin GTA V' versiyon kaç 944.2 ise sayın @wuboys1'in paylaştığı linkteki "mpimportexport in SP" yani bu link güncel oluyor, RAR'dan dosyaları çıkartıp çıkan dosya içindeki dosyayı açın içinde "mpimportexport. Asi" bu dosyayı da oyunun ana dizinine atın bir de böyle deneyin :)

Sayın kardeşim çok teşekkür ederim sorunum çözüldü. Allah sevdiğine kavuştursun mutlu bir hayat geçirmen dileğimle sen bana yardım ettin Allah da sana yardım etsin.

Rica ederim ne demek :)

Sorunun yönetemini buldum

Microsoft Visual C++ 2015 redistributable package (X64) 14.0.23506, dosyasını sil yerine
Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015, yükle ve mpstunt in SP 3.0 dosyasını oyunun kurulu olduğu dosyaya at sorun bitti. Sana dosyaların linkini atayım.
mpstunt in SP
Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 from Official Microsoft Download Center

Konu kesinlikle güncel çok teşekkür ederim. Orijinal GTA 5 imde ban yiyince mod atayım dedim arabalar yok oluyordu. Senin sayende geliyor usta çok teşekkürler.

Herkese merhaba, Grand Theft Auto V'de story mode da yeni eklenen araçlar örneğin grotti X80 alamıyorum, aldığımda yanına gidince kayboluyor, sizlerce bunu sebebi nedir?

Trainer indirmen lazım öyle çıkıyor story mode'da Online'da olan çoğu arabadan yok.

Bendede bu sorun vardı menyoo yükledim çözüldü yeni gelen arabalar kaybolmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı