GTA V text roleplay sunucu önerisi

Sadece Seven ve LSC var. Seven Roleplay oynuyorum ancak çok deneyimleyemedim. Yorum yapamayacağım. alt:V bende açılmıyor, ondan LSC'ye bakamadım.

Forumda gezinirken birkaç arkadaşımızın sunucu aradığını veyahut soruşturduğunu gördüm. Aktif olarak roleplay yapılan platformlardan olan SA: MP ve MTA gibi text tabanlı sunucularının GTA V için pek fazla olduğunu söyleyemeyiz. Arkadaş grubumuzla sunucu ararken şans eseri LSC
Roleplay adında açılan altv ile bağlantılı bir roleplay serveriyle karşılaştık. Senkronizasyon sorunu FiveM ve Rage'e göre çok çok daha az olup FPS bakımından size rahatlık sağladığını belirtebilirim. Sunucunun açılışının üstünden pek süre geçmedi, gelmek isteyen arkadaşlar ekipleriyle gelip gerek il-legal gerek legal olarak birlikler açabilir veya katılabilir. Şunu belirtmekte fayda var bunları bir yetkili olarak değil, user olarak yazıyorum. Uzun lafın kısası güzel rol ortamı sağlayan bu sunucuya katılmanızı şiddetle öneririm, hepinize iyi forumlar/iyi oyunlar.

Kanka sunucu çok iyi de ekonomi acayip zor. Biraz hafifletilse kusursuz bir sunucu olur.

Geri
Yukarı