Gta V "This steam account is already linked to a different social club account" Hatası

155826

Kilopat
"This steam account is already linked to a different social club account" hatası alıyorum. Oyunum orijinal. Steam'den aldım ve 4 saat oynadım ama önceden böyle bir sorun olmadı. Girdiğimde Social Club istedi, girdim ama bu hatayı veriyor. Nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu çözdüm. E-posta ve şifre doğru olması gerekiyormuş, o kadar şu ana kadarki bütün e postalarınızı ya da şifrelerinizi deneyin doğruysa direkt giriyor

Ya bro ben hepsini denedim de hiçbiri olmuyor. Oyuna ilk girdiğimde de Social Club istememişti, acaba benim Social Club'ım yok mu?

Tamam yapabildim çok sağ olun.

Ya bro ben hepsini denedim de hiçbiri olmuyor. Oyuna ilk girdiğimde de Social Club istememişti, acaba benim Social Club'ım yok mu?

Tamam yapabildim çok sağ olun.

Nasıl yaptın lütfen bana da söyle kaç saatimi aldı bu GTAV. Bende Steam dan aldım ilk girdiğimde bir şey istemeden girdim. Daha sonra benden E-Posta ve şifre istedi, denedim denedim olmadı.

gta 5 de this steam account is already linked to a different social club account hatası alıyorum ve nerye baksam hiç bişey bulamadım lütfen bilen varsa yardım etsin ALLAH aşkına

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı