Çözüldü GTA V Türkçe yama ban sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CoClown94

Picopat
Daha fazla  
GTA V'ye Türkçe yama düşünüyorum. Bazen Online, bazen offline oynuyorum ama ingilizcem oyundaki diyalogları vs anlayacak kadar iyi olmadığı için Türkçe yama düşünüyorum. Bir sorun çıkarır mı? Ban vs.

Çözüm
GTA V'ye Türkçe yama düşünüyorum. Bazen Online, bazen offline oynuyorum ama ingilizcem oyundaki diyalogları vs anlayacak kadar iyi olmadığı için Türkçe yama düşünüyorum. Bir sorun çıkarır mı? Ban vs.
Storyde çıkarmaz online girmeden unutmayıp yama kapatın.
Online direkt izin vermiyor dosya değişiminden ama korkmanıza gerek yok online girmeden pasifleştirmeyi unutmayın yamayı hiç bir şey olmaz.
Yüksek ihtimal online giremezsiniz ama girersede ban sebebidir.

Storyde çıkarmaz online girmeden unutmayıp yama kapatın.
Online direkt izin vermiyor dosya değişiminden ama korkmanıza gerek yok online girmeden pasifleştirmeyi unutmayın yamayı hiç bir şey olmaz.

Çözüm

Geri
Yukarı