GTA V Türkçe Yama Yüzünden Banlanma

Efekan CANDAN

Kilopat
Daha fazla  
Story mod için Türkçe yama yüklemiştim. Online girmediğim halde ban yedim. Durumu Rockstar destek bölümünden yazdım. Hiçbir şey değişmedi. 8 Aralık 2017'ye kadar ban yedim. 1 aylık engelleme. Ayrıca 200 seviye tüm her şey ve karakter dahil her şey sıfırlanacak.
Haklıyken haksız duruma düşüyorum. Ben daha bu firmanın oyunlarını orijinal almam. Durumu anlatmama rağmen ban kaldırılmadı. Kimseye de bu firmanın oyunlarını orijinal almasını tavsiye etmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz zaten oyunun dosyalarina mudahele ederek orijinalligini bozmussunuz.

Oyun dosyalarina mudahale etmek bir cesit haksiz kazanc sayiliyor. Bizde yabanci online oyunlarda Turkce yama yapardik TBL diyerek engellenmistik. Sebebi ise cok acik ve net idi. Her ne kadar masum gibi gozukse de oyun dosyalarina mudahale ediliyor. Ha alt yazi ha para yetkililerin gozunde ayni sey.

Bende Türkce Yama Yapmayı düşünüyorum ban yermiyim acaba bilginiz varmı bu konuda
Bence yapma. Çünkü ben banlandım. Hesabımda her şey gitti. Artık ücretli bir hileye başvurma zamanım geldi. Yaklaşık 300M lik bir sermaye ve 1000 saatlik oynayış gitti. 300M lik bir hile yapmam lazım. Sağda solda drop yapan eleman arıyorum ama bulmak da zor. Normalde kızarım hileye ama bunu hak etti şuan. Ya da yapamazsam hiç oynamamayı düşünüyorum zaten. Keyfi kaçtı çoktan.

Epic Games üzerinden Grand Theft Auto v oynuyorum, oyunu satın aldım Türkçe yamadan bir tut dünyanın modunu yükledim ve ban yemedim. Senin Türkçe yamadan ban yemen garip. Ben Türkçe yamadan tut grafik moduna ladar bir sürü mod yükledim :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı