GTA V Türkçe Yaması Güncellendi

• Konuyu başlatan 9544
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 4B
Technogame'in hazırladığı en kapsamlı Türkçe yama yeni çeviriler ile güncellendi.

Son update ile gelen.
  • Lowrider Update
  • Executives and Other Criminals
  • Halloween
  • GTA Online Festive Surprise DLC'leri güncellendi.
Kurulum.
  • OpenIV programını indirin ve bilgisayarınıza kurun.
  • OpenIV programını yönetici olarak çalıştırın ve GTA V’in “Windows” platformunu seçin. GTA V’in bilgisayarda kurulu olduğu dizini seçin.
  • Program açıldığında, yukarıdaki menüden “Tools” sekmesine gelip “Asi Manager” seçeneğine tıklayın ve Asi Loader ile OpenIV.ASI dosyalarını Install tuşuna tıklayarak kurun. Bunlar yeşile dönünce kurulmuş olacaktır ve bu sekmeyi kapatın.
  • Tool sekmesine tekrar gelip “Package Installer” seçeneğine tıklayın. İndirmiş olduğunuz “.oiv” uzantılı yama dosyasını seçin, “Install“a tıklayın. Ekrana iki seçenek geldiğinde “mods folder” seçeneğini seçin.
  • Kurulum bilgisayar hızınıza göre birkaç dakika sürecektir. Kurulum bitince çıkan sekmeleri ve programı kapatıp oyunu Türkçe oynamaya başlayabilirsiniz.

NOT 1:
4.5 mb boyutundaki bu kurulum dosyası ile 7 gb boyutundaki bir setup dosyasından kurtulacaksınız. Aynı zamanda oyuna ait çevirmiş olduğumuz tüm dosyalar bilgisayarınıza otomatik olarak kurulacaktır. (Hikaye, Online Mod, Tüm Update ve DLC’ler)
NOT 2: Bu yama oyunun son sürümü olan Build 573. Online 1.31. sürümüne uygun şekilde hazırlanmıştır. Bu kurulum dosyası daha eski sürümler için test edilmemiştir. Çalışıp çalışmadığını sizler test edip bizlere bilgi verebilirsiniz.

OpenIV programı indirme linki.
http://openiv.com/WebIV/guest.php?get=1

Türkçe yama indirme linki.
http://technogame.net/yamalar/GTAVTRYama-TG.oiv
Yamayı kaldırmak için oyun dizinindeki mods isimli klasörün adını değiştirmeniz yeterli tekrar aktif etmek için adını mods yapmanız gerek.

technogame.com sitesinden alıntıdır.
GTA V Türkçe Yama - TechnoGame

Ilginctir ben GTA 5 almanca'yi bitirdim bugün de Türkce oynamak icin TechnoGame'in hazirladigi yamayi az önce kurdum ve calisti...
Demek ki güncel versiyonu kurmusum, bu haber ile anlasildi... :)

Bildirim icin Tesekkürler...

Ben de az önce kurdum çalışıyor yama online kısım da, hikaye kısmına yama ile girmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı