Epic Games GTA V ve Red Dead Redemption 2 indirimde

Anne veya babanızın hesabı olması lazım öncelikle. Sonrasında onların hesabında ayarlar kısmında bağlı hesaplarım var. Buraya kendi T.C. Nizi yazdıktan sonra normal bir şekilde üye olduğunuzda kabul ediyor sizi.

Tamamdır hocam deneyeceğim. Nays + kupon ile alınabilir bence.

Kupon için özel kod mu var? Benim hesabımda görünmüyor %5 geri kazan diyor sadece.

Sepete ekleyin görürsünüz hocam.

Arkadaşlar hesapladım:
Nays + %25 kupon ile
Gta 5 165₺
Red Dead Redemption 2 230₺ ye denk geliyor.
Bu arada ek olarak %5 de epic games geri ödeme yapıyor.
Sizce alınır mı?

Son düzenleme:
Tamamdır hocam deneyeceğim. Nays + kupon ile alınabilir bence.

Sepete ekleyin görürsünüz hocam.

Arkadaşlar hesapladım:
Nays + %25 kupon ile.
GTA 5 165₺
Red Dead Redemption 2 230₺ ye denk geliyor.
Bu arada ek olarak %5 de Epic Games geri ödeme yapıyor.
Sizce alınır mı?

RDR alınır GTA 5 de eğer illa Steam'den almiyacaksan alınır.

Aga bugüne kadar hiç Epic ve Steam ayrımı yapmayan adamdım son zamanlarda Steam olsa da kafam rahat etsin diyorum. Neden bilmiyorum çok fazla oyuna sahip olunca kütüphanelerin anası ağladı her yer her yerde. Düzenlemekte imkansız.

Spider-Man alacağım. Nays + %25 kupon ile 200TL oluyor. 340tan düşüyor mükemmel fiyat. Ama işte o Steam'in güvencesini hissedemiyorum.

Arkadaşlar rdr2 almayı düşünüyorum ama nays kupon olaylarını ilk defa gördüm yönlendirme yapabilir misiniz? Ve bu rdr2 için Türkçe yama yapabilir miyim aldıktan sonra

Arkadaşlar RDR2 almayı düşünüyorum ama Nays kupon olaylarını ilk defa gördüm yönlendirme yapabilir misiniz? Ve bu RDR2 için Türkçe yama yapabilir miyim aldıktan sonra

Hocam şimdi Nays bir banka uygulaması. Papara gibi.

Bunda kampanyalar var genellikle bakiye iadesi şeklinde mesela. Oyunlarda %20 iade yapıyorlar. Oyun satın alırken 100TL ödüyorsun diyelim sana 20TL geri veriyorlar. Dijital platform alıyorsun Disney vs %50 iade veriyorlar tekrar.

Hocam şimdi Nays bir banka uygulaması. Papara gibi.

Bunda kampanyalar var genellikle bakiye iadesi şeklinde mesela. Oyunlarda %20 iade yapıyorlar. Oyun satın alırken 100TL ödüyorsun diyelim sana 20TL geri veriyorlar. Dijital platform alıyorsun Disney vs %50 iade veriyorlar tekrar.
Teşekkürler hocam peki kupon nerede?

Geri
Yukarı