Steam Red Dead Redemption 2 indirimde!

Görünce hayatı sorguluyorum da bu nedir ya? Oyun altüstü be hocam. İnşallah gelecekte böyle olmaz:(.İleriyi düşündükce üzülüyorum.
Günümüzdeki fiyatları görünce bana ucuz geldi açıkçası. Geçen de The Last of Us %20 indirimli hali 800 TL bandında satılıyordu, yahu bir oyun nasıl bu kadar pahalı olabilir aklım almıyor...

Ben crack olarak indirdim lakin GoW'dan aldığım zevki alamadım aksiyonu çok yavaş ve çok fazla at sürüyorsun o yüzden bıraktım.

Ben RDR2 de God of War'a göre daha çok özen görüyorum ama God of War'un şüphesi hikaye anlatımı ve oynanışı daha iyi bence RDR2'nin bu kadar iyi olmasının sebebi dünyası ve dünyasındaki detaylar.

Ben crack olarak indirdim lakin GoW'dan aldığım zevki alamadım aksiyonu çok yavaş ve çok fazla at sürüyorsun o yüzden bıraktım.
Oyun çok güzel bence. Ama FH4 girdiğimde 4 saatten fazla oynayabiliyorken RDR 2'de bir iki görev yapıp çıkıyorum. Uzun saatler aralıksız oynayınca biraz sıkabiliyor. Görev yapılmasa bile 1 saatliğine girip etrafta dolaşmak bile tatmin edici.

Bi tık da zevk meselesi aslında. Benim çocukluğum yarış ve simülasyon oyunlarıyla geçti ve hikayeli oyunlarla yeni yeni tanışıyorum. Herkesin hoşuna gitmeyebilir ama oyunun çok kaliteli olduğunu ve sadece açık dünyasındaki detayların bile son derece etkileyici olduğunu değiştirmiyor.

Oyun çok güzel bence. Ama FH4 girdiğimde 4 saatten fazla oynayabiliyorken RDR 2'de bir iki görev yapıp çıkıyorum. Uzun saatler aralıksız oynayınca biraz sıkabiliyor. Görev yapılmasa bile 1 saatliğine girip etrafta dolaşmak bile tatmin edici.

Bir tık da zevk meselesi aslında. Benim çocukluğum yarış ve simülasyon oyunlarıyla geçti ve hikayeli oyunlarla yeni yeni tanışıyorum. Herkesin hoşuna gitmeyebilir ama oyunun çok kaliteli olduğunu ve sadece açık dünyasındaki detayların bile son derece etkileyici olduğunu değiştirmiyor.

Aslında Türk oyuncu topluluğunu PUBG: Mobile'dan çekip çıkaran kişi Enis Kirazoğlu çoğu kişi onun sayesinde bu tarz oyunlarla tanışıyor Türkiye'de fahiş fiyatlar yüzünden tabii ki çoğu kişinin hala hayalde kalan bir şey.

Ben zamanında PS4 versiyonunu 200TL'ye bulmuştum oyunun 400TL olduğu zamanlarda 2019 sanırsam.

Online'da çok hile var adam hortum atıyor FPS 1'e düşüyor Rockstar son zamanlarda RDR Online'ı bıraktı.

Geçen gün güncelleme gelmiş galiba ama hala düzeltilmediyse normal olarak algılıyorum GTA Online'dan biliyoruz

90 liraya alanlara selam olsun 👋🏻😅

Zamanında 98 lira olduğu hâlde daha da oyunun fiyatı düşer mi diye sorup sonrasında oyunu bu fiyattan alanlara da selam olsun :D Bu oyun için 379 TL çok iyi fiyat, almayı düşünen varsa satın alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı