GTA V vs SA

Ben San Andreas'ı tercih ediyorum çünkü bilgisayarımda GTA 5 oynanmıyor donanım yetersizliğinden. Ama imkanım olsa Gta 5 derim çünkü Gta 5'te San Andreas'daki şeylerin fazlası var. Kıyafetlerden tutun araç modifiyeye kadar her şey San Andreas'takinden fazla seçeneklere sahip. Ayrıca oyunun mekanikleri de güzel. Hikaye San Andreas'daki kadar değil ama idare eder. Yani imkanım olsa Gta 5, şuanki durumumdan dolayı San Andreas diyorum.

Ben San Andreas'ı tercih ediyorum çünkü bilgisayarımda GTA 5 oynanmıyor donanım yetersizliğinden. Ama imkanım olsa GTA 5 derim çünkü GTA 5'te San Andreas'daki şeylerin fazlası var. Kıyafetlerden tutun araç modifiyeye kadar her şey San Andreas'takinden fazla seçeneklere sahip. Ayrıca oyunun mekanikleri de güzel. Hikaye San Andreas'daki kadar değil ama idare eder. Yani imkanım olsa GTA 5, şu anki durumumdan dolayı San Andreas diyorum.

GTA SA da GTA 5 de olmayan birçok şey var kanka yemek yemek spor yapmak dövme yaptırmak falan filan aşırı fazla özellik var hatta pzvnklik yapmak bile var o derecede detaylı bir oyun tek sıkıntısı grafikleri biraz kötü ama o da benm için sıkıntı değil.

GTA SA da GTA 5 de olmayan birçok şey var kanka yemek yemek spor yapmak dövme yaptırmak falan filan aşırı fazla özellik var hatta pzvnklik yapmak bile var o derecede detaylı bir oyun tek sıkıntısı grafikleri biraz kötü ama o da benm için sıkıntı değil.
Grafikleri de mod ile hallederiz ooooohhhh mis.

Bence GTA 5 daha iyi. GTA SA daha iyi bir hikayeye sahip ama silah kullanım ve araba sürme mekanikleri çok kötü.
Doğru fakat oyunları yargılamak mantıksız olur gta sa ne zaman çıktı gta 5 ne zaman çıktı yani mantıken aynı yılda çıktığını düşünsene o zaman nasıl düşünürdüm

Geri
Yukarı