GTA V windowed borderless modu ekranın ortasında kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

yigitcakir8

Decapat
Daha fazla  
GTA V oynarken 1280x720 çözünürlüğünü kullanıyorum(windowed borderless modunda). Fakat masaüstü çözünürlüğüm 1920x1080 ve her zaman oyun ekranımın ortasında oluyor masaüstü çözünürlüğümü de 1280x720 yapmam gerekiyor ama Alt Tab yaptığımda gözüm alışık olmadığından masaüstünü böyle görek sıkıntı oluyor.
Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-10-09 185900.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-09 185900.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Windowed Borderless pencere kenarlıklarını (çarpı işareti vb.) kaldırır. Ekranın ortasında öyle gözükmesinin sebebi masaüstü çözünürlüğünden daha küçük bir sçözünürlük seçmiş olmanızdır. Fullscreen moduna alırsanız tam ekran olacaktır.

Özetle şu an pencere modunda oyunu masaüstünden daha düşük bir çözünürlükle çalıştırdığınız için böyle gözüküyor.

Windowed Borderless pencere kenarlıklarını (çarpı işareti vb.) kaldırır. Ekranın ortasında öyle gözükmesinin sebebi masaüstü çözünürlüğünden daha küçük bir sçözünürlük seçmiş olmanızdır. Fullscreen moduna alırsanız tam ekran olacaktır.

Özetle şu an pencere modunda oyunu masaüstünden daha düşük bir çözünürlükle çalıştırdığınız için böyle gözüküyor.
Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Fakat arkadaşımda aynı şekilde ve onda tam ekran oluyor. Anlamadım ve oda 1920x1080 çözünürlüğünde kullanıyor masaüstünü, oyunu ise 1280x720.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Fakat arkadaşımda aynı şekilde ve onda tam ekran oluyor. Anlamadım ve oda 1920x1080 çözünürlüğünde kullanıyor masaüstünü, oyunu ise 1280x720.
Arkadaşınızın Windowed Borderless olarak oynadığına emin misiniz? Şu ana kadar hiç kimsenin bu şekilde kenarsız pencere ile tam ekran oynadığını görmedim, kendim de dahil.

Addon limiti kaldırmayı denediniz mi?

Sanırım dediğimi yanlış anladınız veya ben dediğinizi yanlış anladım. Addon limiti mod kurunca yapılması gereken bir işlem değil mi?

Arkadaşınızın Windowed Borderless olarak oynadığına emin misiniz? Şu ana kadar hiç kimsenin bu şekilde kenarsız pencere ile tam ekran oynadığını görmedim, kendim de dahil.

Evet eminim. Ama sanırım ekran kartımla ilgili. AMD ekran kartım bozuldu ve şu an APU olarak devam ediyorum, eskiden düşük çözünürlük olsa bile windowed borderless bende de tam ekran oluyordu.

Evet eminim. Ama sanırım ekran kartımla ilgili. AMD ekran kartım bozuldu ve şu an APU olarak devam ediyorum, eskiden düşük çözünürlük olsa bile windowed borderless bende de tam ekran oluyordu.
Konuyu açtığınız gün 25 dakika civarında araştırmada bulundum ama dediğiniz gibi bir şey kesinlikle bulamadım. APU grafik biriminizin sürücü ayarlarına girip ekran görüntüsü paylaşırsanız belki bir şeyler bulabilirim ama hala da söylüyorum Windowed Borderless'ta böyle bir şey görmedim ben.

Geri
Yukarı