GTA V Xbox Series versiyonu mu Xbox One versiyonu mu?

594130

Centipat
Merhaba. Xbox Series S konsoluma GTA V satın almayı düşünüyorum fakat GTA V'in Xbox One versiyonu 82.50 TL iken Series S versiyonu 220 küsur lira. Sizce hangisi mantıklı? Aman aman bir fark var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
One versiyonunu denemedim fakat Series X/S versiyonunu denedim performans olarak iyiydi. Görüntü kalitesinden pek birşey anlamadım herhalde monitörüm kötü olduğu için gözüme çok da iyi gelmedi yine de sizin için görsel yükleyeceğim.
65bf46a6-84e1-400e-a6b4-9b6197f4ce5b.png

Kalite böyle, 1080p-60 Fps. Tabi ben Series S'de oynadım onu da belirteyim.

One versiyonunu denemedim fakat Series X/S versiyonunu denedim performans olarak iyiydi. Görüntü kalitesinden pek birşey anlamadım herhalde monitörüm kötü olduğu için gözüme çok da iyi gelmedi yine de sizin için görsel yükleyeceğim.
Eki Görüntüle 2026520
Resim PC sürümünün high-ultra ayarında gibi görünüyor. Gayet güzel gözüküyor.

Hocam sizin 1-2 hafta önce konusunu açtığınız (Sanırım Wiewsonic markaydı) monitör güzeldi aslında. Laptopu satsam ayar çekicem de şimdilik 14 yıllık monitör ile devam.
Almayı düşünürseniz tavsiye konusu açın bence hocam. O monitörle ile alakalı olumsuz yorumlar da mevcut çünkü. Fiyat olarak mükemmel olsa da insanı şüpheye düşürüyor.

Panel hakkında daha iyi monitörlerin olduğu söyleniyor mesela. Ben anlamadığım için tavsiye vermiyorum şimdi.

Eki Görüntüle 2026520
Hocam cevabınız için teşekkürler oyun baya kaliteli görünüyor bu grafik ile 60 FPS baya iyi o zaman x/s versiyonu olanı alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı