Çözüldü GTA V yanıt vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

YigitEkinci.35

Centipat
Merhaba öncelikle oyunum korsan değil. GTA 5'i yeni aldım bazen Online girerken yanıt vermiyor bazen story mode girerken yanıt vermiyor bazen de oyunun ortasında. Doğrusu almadan önce crackli oynuyordum ama gerçeği alınca öncesine ait ne var ne yok sildim. Tam sildim eminim program data'ya kadar. İlk 1-2 gün sıkıntı yoktu bu zamanlarda sorun arttı ne yapabilirim?
Bilgisayar özelliklerim: Intel Core i7 6500U 2.50GHz 12 GB RAM Intel HD Graphics 520 harici olarak NVIDIA GeForce 940M 2 GB ekran kartı

Not: GTA 5'i harici ekran kartından oynuyorum.
Not: Oyun dosya doğrulaması yaptım ve daha önceden crackli oynarken sıkıntı yoktu.
Not: En düşük ayarda 20FPS'le oynuyordum normal mi?

Son düzenleme:
Bilgisayarınız GTA 5'i kaldırır fakat hala eski crack kalıntıları kalmış olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalıştır kısmına girip regedit yazın ondan sonra düzene basın orada bul yazacak buldan crack ismini yazıp slebilirsiniz hala olmazsa yazabilir siniz.
O zaman bazı dosyalaranız eksik olabilir fikrimce GTA 5'i silin ve yeniden yükleyin.

Arkadaşlar lütfen sil bir daha yükle gibi şeyler demeyin GTA 5'i 6 günde indirdim.
Keşke buradan almayıp Steam'den alsaydınız.

Herhangi bir fark yok sadece Rockstar Games Launcher'den açılıyor oyun.
Bir şey soracağım crackli bir tane dosyanın altından bu çıktı normal mi?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    1,1 KB · Görüntüleme: 123
GTA 5'in kurulu olduğu yere girip "d3dcompiler_46.dll" ve "d3dcsx_46.dll" adlı dosyaları silip, lancuher'den oyun dosya bütünlüğünü doğrulayın.
Sonucu tekrar yazın.

GTA 5'in kurulu olduğu yere girip "d3dcompiler_46.dll" ve "d3dcsx_46.dll" adlı dosyaları silip, Lancuher'den oyun dosya bütünlüğünü doğrulayın.
Sonucu tekrar yazın.

Zaten denemiştim. Hatta tüm DLL dosyalarını silip bir daha yükledim :D.
Gene girdim bu seferde bunu aldım.
Arkadaşlar sorun çözüldü çözümü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda anladım x64a.rpf dosyasının kodu yanlışmış bende şimdi bulup indireceğim doğruyu :D.
Sorun çözüldü konuyu kapatabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 11.PNG
    11.PNG
    9,8 KB · Görüntüleme: 145
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı