GTA V yüksek fiyatı

bahadirr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA V almayı düşünüyorum. Oyunu ultra da sabit 60 FPS açabilecek bir sistemim var fakat oyunun fiyatı biraz tuzlu sizce yakın zamanda indirime gidilir mi ? Yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

Hangi fiyatı yüksek? Steam dışındaki bazı key satan yerlerden alabilirsin greenmangaming nuuvem (adları yanlış hatırlıyor olabilirim) gibi.. O kadar sisteminiz varsa o paraya neden tuzlu dediniz ki [emoji6].

@mgamsiz Öncelikle tavsiyelerin için teşekkürler.Fakat insanın maddi durumu günden güne değişiyor bunu göz önüne alırsan sevinirim.

@Deniz.gezmiş Katılıyorum bir oyuna bu kadar para vermek israf olur. Bu yüzden indirim gelir mi diye düşüncelerinizi rica ettim.

GMG'deki indirimi fiyatı yeni çıkan bir oyun için normal fiyat. Gerçi Aral diye bir firma olmasaydı Steam'den 75 liraya alabilirdik ya, o ayrı.

Aral dağıtımcısı olduğu oyunlara gereğinden fazla fiyat veriyor. Oyun firmaları da bu fiyatları baz alarak Steam'de fiyatlandırma yapıyor. Yani Aral ucuz satsa Steam de ucuz satacak.

kötü olmuş eğer Steam da oyun 100-120 TL civarı bir fiyata satılsaydı gözüm kapalı alırdım. Yapılabilecek bir şey yok mecburen beklemek zorundayız.

Malum dağıtıcı yüzünden kutulu oyun yıllarca indirime girmez ama steamde %50 indirimle alabilirsin ileride. İstersen şimdiden bile 80 TL'ye alma şansın var, ama steam versiyonu değil. Bence bu yaz %20 indirime girecek, önümüzdeki kış da %40-50 falan girer.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı