GTA V'de Cayo Perico Heist nasıl sıfırlanır?

ömer uzunu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, cayo perico heist 2. defa yapacagım ama adaya gidiyorum beni partiden başlatıyor, ilk yaptığımdaki gibi de kaçamıyorum. Güzenlikler kımıldamıyor yardım eder misiniz? Tekrar baştan açabilir miyim, heisti sıfırlama gibi bir şey, bir de her oyuna girdigimde hava alanını işaret ediyor adaya gitmem için hem de denizaltımı da göstermiyor haritada.

Merhaba, cayo perico heist 2. defa yapacagım ama adaya gidiyorum beni partiden başlatıyor, ilk yaptığımdaki gibi de kaçamıyorum. Güzenlikler kımıldamıyor yardım eder misiniz? Tekrar baştan açabilir miyim, heisti sıfırlama gibi bir şey, bir de her oyuna girdigimde hava alanını işaret ediyor adaya gitmem için hem de denizaltımı da göstermiyor haritada.
Hocam ekte belirttiğim tüm seriyi izleyin. Ben sadece 1. bölümü attım ve gayet güzel anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ekte belirttiğim tüm seriyi izleyin. Ben sadece 1. bölümü attım ve gayet güzel anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben ikinci kere yapiyorum tekrar adaya gönderdi beni adada ne bulmam lazım.

Bir de oradaki adamlar yerlerinden hiç kıpırdaıyor nasıl geçebilirim?

Son düzenleme:
Ben ikinci kere yapiyorum tekrar adaya gönderdi beni adada ne bulmam lazım.

Bir de oradaki adamlar yerlerinden hiç kıpırdaıyor nasıl geçebilirim?
Hocam en yukarıdaki mesajınızda kosatkayı (denizaltı) bulamadığınızı belirtmişsiniz. Bunun için M tuşu ile menüyü açın. Oradan "services" kısmını bulun ardından kosatkayı seçin. Request kosatka seçeneğine basın. Yaklaşık 5 saniye sonra haritada kosatka görünecektir. Oraya gidip tekrardan 25K verip heisti başlatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı