Sürprizbozan GTA 5'de Cayo Perico Heist sıfırlanır mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba, cayo perico Heist'i ben soyuyorum sonra heist tekrar gelmiyor. 1 2 saat bekliyorum gelmiyor.

Tek başınıza yaptığınızda 3 saat bekleme süresi olması lazım. 2 kişi yaparsanızki tavsiyem budur gizli bir rota çizerek. Çok daha fazla para else edersiniz ve 1.5 saat bekleme süresi olur.

Merhaba, cayo perico Heist'i ben soyuyorum sonra heist tekrar gelmiyor. 1 2 saat bekliyorum gelmiyor.

Hocam onun bekleme süresi var onu saymazdak sınırsız yapabilirsiniz ancak onunda bir glitch var (cayo perico replay glitch) tekli, ikili diye. Beklemek istemiyorsanız yapabilirsiniz ama bu tarz glitchler yaparken tekli sunucuda olmanıza dikkat edin.

Yalan söylüyor, yok öyle bir şey 50 kere yaptım heisti.

Adam da 100 kere yaptim diyordu D:

Hocam onun bekleme süresi var onu saymazdak sınırsız yapabilirsiniz ancak onunda bir glitch var (cayo perico replay glitch) tekli, ikili diye. Beklemek istemiyorsanız yapabilirsiniz ama bu tarz glitchler yaparken tekli sunucuda olmanıza dikkat edin.

Nasıl yaparım burada anlatabilir misiniz kisaca.

Adam da 100 kere yaptim diyordu D:

Nasıl yaparım burada anlatabilir misiniz kisaca.

Hocam öncelikle yok öyle bir şey 2-3 saat bekliceksiniz glitch yaparsa 10 dakika da bitirir tabii ama beklemekle imkansız.

Hocam glitch hakkında bir sürü video var onlar rehber olacaktır google/youtube'a platform ve cayo perico replay glitch yazmanız yeterli örneğin: "PC cayo perico replay glitch" gibi bir de hocam versiyona ve tarihe dikkat edin yeni sürüm olması ve videonun da yeni olması önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı