GTA V'e rakip oyun yapmak mümkün mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zamanında RAW diye oyun çıkacaktı; haritası GTA'nın bilmem kaç katı olacaktı, bir sürü meslek olacaktı, özellikler olacaktı falan filan ama tabii ki, Rockstar bile yapamıyorsa kimse yapamazdı, iptal edildi.

Aslında, Rockstar istese yapabilir ama bu maliyeti kimse yüklemek istemez.

Zamanında RAW diye oyun çıkacaktı; haritası GTA'nın bilmem kaç katı olacaktı, bir sürü meslek olacaktı, özellikler olacaktı falan filan ama tabii ki, Rockstar bile yapamıyorsa kimse yapamazdı, iptal edildi.

Aslında, Rockstar istese yapabilir ama bu maliyeti kimse yüklemek istemez.

O oyunun yapımcıları insanları dolandırmaya çalışmıştı hatta gösterilen oyunda ki fragman bile GTA oyunundan alınmıştı. ( Söylentiler böyle )

O oyunun yapımcıları insanları dolandırmaya çalışmıştı hatta gösterilen oyunda ki fragman bile GTA oyunundan alınmıştı. ( Söylentiler böyle )
Evet, insanlardan para toplandı, sonra patladı gitti. Fragmanının GTA'dan olduğunu ilk defa duydum, bilmiyorum. Yine de fikri bile iyiydi.

Doğru söylüyor, yapabilir. Rakip olur ama denk olamaz. Demek istediğim Lamborghini vs Tofaş incelemesi gibi bir şey olur.
Yalnız Lamborghini Ferrari'ye rakip olarak çıkmıştı. :D Lamborghini Ferrari hikayesi yazarsan çıkar.

Evet, insanlardan para toplandı, sonra patladı gitti. Fragmanının GTA'dan olduğunu ilk defa duydum, bilmiyorum. Yine de fikri bile iyiydi.

Fikir iyi di ancak yapılamayacağı en baştan belliydi. İnternet problemleri oynanışa engel olurdu. Ayrıca GTA'dan büyük bir oyun haritası tarzı bir sürü vaadi vardı oyunun ancak hedef bağış olarak 300 bin dolar yazmışlardı 300 bin dolarla vaatlerin çeyreği bile yapılamazdı.

Mümkün de var mı ki imkanı ayrıca kullanıcı isimleriniz çok benziyor ve hesabında yeni 2. hesap açmak yasak sanırım moderatörler bir baksın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı