GTA VI Google’a eklendi

Ben aylardır yazınca çıkıyor. Resmi bir panel değil. Çok sayıda GTA 6 araması üzerine otomatik olarak eklenmiş bir panel. Paneldeki resim Instant Gaming adında bir siteye ait.

GTA 6'dan önce San Andreas ve Vice City ikilisinden birisine "remaster" geleceğini düşünüyorum.

R* şu an üzerinde çalışıyor mu GTA 6'nın bilmiyorum. Geliştirilmesiydi, açıklanmasıydı derken bi' en az 5-6 yılı var GTA 6'nın. O zamana kadar da idare edelim diye "Remastered GTA: Sa" falan görürüz gibi geliyor.

Dediğin gibi kral bir GTA SA'nın Remastered'i çıksa tadından yenmez vallahi.

GTA 6'dan önce San Andreas ve Vice City ikilisinden birisine "remaster" geleceğini düşünüyorum.

R* şu an üzerinde çalışıyor mu GTA 6'nın bilmiyorum. Geliştirilmesiydi, açıklanmasıydı derken bi' en az 5-6 yılı var GTA 6'nın. O zamana kadar da idare edelim diye "Remastered GTA: Sa" falan görürüz gibi geliyor.

Konuya yazmak için belki geç kaldım ama San Andreas ve Vice City Remastered gelmesi herkes adına kötü olur. Yeniden değil aynı oyun üzerinden geliştiği için remaster oyunlar, aynı oyunun yağlanmış hali olur aslında. Bu yüzden remake gelmesini beklesek iyi olur.

Remastered veya remake yapmaz Rockstar. Yapsaydı Max Payne'i yapardı bugüne kadar. Adamların derdi para. Sırf nostalji olsun diye daha büyük bir paradan vazgeçmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı