GTA V'i nereden aldın?

Ben Rusya’dan 4 TL’ye kaçak olarak almıştım 1 senedir mutlu mutlu kullanıyorum :) Bunu söylemek yasak mı bilmiyorum ama umarım değildir.

Ne kadar hala oynanan bir oyun olsa da artık eskidi diye düşünüyorum, o yüzden GTA 6 beklemek daha mantıklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler yardiminiz için sağ ol ama kutulu almak daha sağlikli, hem internetimiz yavaş hem de update edeceği için aliyorum. İndirsem de 30 günde inmiş olur. O yüzden 299 TL'ye satın aliyorum.

Kutulu sürümü alsan da tekrar yükleme yapacak. Oyunun kutulu sürümleri güncel versiyonda satılmıyor. Ayriyeten 300 ₺ bu oyuna verilmez.

Kutulu sürümü alsan da tekrar yükleme yapacak. Oyunun kutulu sürümleri güncel versiyonda satılmıyor. Ayriyeten 300 ₺ bu oyuna verilmez.
Doğru diyorsun ama çok pahali. Tek bu sitede bulmuştum o yüzden 2 tane alacağım 598 TL tutuyor. Online oldugu için ama hala araştirma yaparim. Belki önume gelir ucuzları.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı