GTA VI Sistem Gereksinimi

Arkadaşlar pardon ama kaç tane sistemin kaç tane GTA 5 denediğini gördüm ve hiçbir 2500 TL'lik sistemde orta - en yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynadığını görmedim. Siz 30 FPS ile 60 FPS'in farkı yok sanıyorsunuz galiba.

Arkadaşlar pardon ama kaç tane sistemin kaç tane GTA 5 denediğini gördüm ve hiçbir 2500 TL'lik sistemde orta - en yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynadığını görmedim. Siz 30 FPS ile 60 FPS'in farkı yok sanıyorsunuz galiba.
Yüksekte RX 460 50FPS alınabiliyor oda Vulkan sayesinde.

Yanlışım varsa düzeltin, FPS oyunlarında sinematik değil de gerçekçi ve akıcı kamera açısı olması için 60 FPS ve yukarısı olması gerek diye biliyorum, yanlış mı biliyorum ?

Dostum o biraz monitörüne de bağlı. Ekran kartı 60 FPS üretir ama sen onda kıstığın her ayarda o akıcılığı arttırmak için efektleri, renk kalitelerini, detaylarını kısıyorsan tabi gerçekçi olmaz, ama kartın güçlü her ayarı açabiliyorsan işte o gerçekçiliğe yaklaştırır.

En düşük monitör 60hz olduğundan sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum fakat monitörlerden pek anlamam senin dediğin de doğru olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı