GTA VI Sistem Gereksinimi

Evet dostum o testi de izledim fakat Very High olmadığı halde çimenlerde 45 FPS'i bulduğu oluyor. Ben kaç yılımı hep bir kasma hissiyle oyun oynayarak geçirdim ve yeni bilgisayarımda 60 FPS'in altına High-Very high arası düşmemesini istiyorum. Bu arada yakın bir zamanda açacağım arkadaşlar sağolun.

Evet dostum o testi de izledim fakat Very High olmadığı halde çimenlerde 45 FPS'i bulduğu oluyor. Ben kaç yılımı hep bir kasma hissiyle oyun oynayarak geçirdim ve yeni bilgisayarımda 60 FPS'in altına High-Very high arası düşmemesini istiyorum. Bu arada yakın bir zamanda açacağım arkadaşlar sağolun.
Ne demek hocam. Sinerjiden falan deneme yapalım bakalım i5 ile RX 470 2500TL sıgdırılabiliyormu ?

Sığdırabiliyorsak eğer düz bir sistem edinmiş olacağım uzun bir süre. Kopyala yapıştır sistemi diyelim.

Fazla heyecana gerek yok hocam, şu sınıfı atlatayım 3000-3500 TL arası toplayacağım zaten. İlgin için sağol.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı