GTA VI sızdırılmış videoları gerçek mi?

Gerçek deniyor ama ne zaman gelecek yine bir bilgi yok herhalde. Videoya 2019'dan kalma diyorlar bu gerçek mi dostlar gerçekse kat kat daha iyileştirmişlerdir diye düşünüyorum, bakalım karşımıza ne çıkacak :D

Görüntüler gerçek. Hatta take two videolara telif atıyor. Kalitesiz diyen arkadaşlara bu oyunun geliştirilme aşaması. Hani ilk başta oyunu son grafik seviyesinde geliştirmezler. İlk başta mekanikler falan oturur. En son olarakta grafiklere el atarlar. Şu grafikte bile videodan gördüğümüz kadarıyla rtx 3060 ti da kasıyor. Gidipte rdr2 gibi grafikler olsa bu kısımda muhtemelen rtx 3090 bile kaldırmazdı.

Enisin videosu kaldırıldı arkadaşlar, telif atıyor t2. darkviperau'nun videosu duruyor ama o da uçar yakında.

Düzenleme: Kendisi kaldırmış videoyu, kendisi kaldırmasa telif yerdi büyük ihtimal.

Son düzenleme:
Merhaba, yaklaşık 12 saat önce GTA 6 sızdırıldı peki siz bu sızdırılmış görüntülere inanıyor musunuz?
Bana soracak olsanız ben inanırdım sonuçta önceki Rockstar oyunlarında da bu motor kullanılmıştı bana gerçekçi geldi doğrusu...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gerçek ama eski video oyun şu anda olandan daha iyi halde muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı