GTA V'i ultra ayarlarda oynatabilecek Laptop Önerisi

NomadOfSokrat

Hectopat
Merhaba arkadaşlar laptop almayı düşünüyorum ama yardıma ihtiyacım var.. Genelde masaüstü kullandığımdan laptop ile ilgili pek bir şey bilmiyorum.. Aradağım laptop en azından GTA V'i ultra ayarlarda oynatabilmeli ve dayanıklı bir bataryası olmalı ve çok ağır olmamalı. Laptop bakımıyla ilgili pek bir şey de bilmiyorum ve bu da yardım istediğim ikinci bir konu. Özellikle soğutucular hakkında hiçbir şey bilmiyorum ve öneriye ihtiyacım var. Laptop bakımı nasıl yapılır, neler yapılmamalıdır vb. Şimdiden teşekkürler :)

İlk olarak oyun oynamak için laptop almak en son seçenek olmalıdır.
2. Olarak
Aradağım laptop en azından GTA V'i ultra ayarlarda oynatabilmeli ve dayanıklı bir bataryası olmalı ve çok ağır olmamalı.
Bu dediklerinizi içeren bir laptop yok. Dünya daha bu teknolojiyi elde edemedi.
GTA V daha çıkmadığı için performans konusunda bir şey diyemiceğim. MSI-Dragon serisi GTA V'i oynatabilir ama " En Azından Ultra " bir biçimde oynatamaz.
GTA V'i en azından ultrada oynatacak bir laptop çıkarsa özellikleri %99 şöyle olur;
Aşırı derece ağır, büyük ve performans arttığından pil süresi çok az...

Ben de bir kaç gün önce benzer isteklerle / Gta 5 isteği hariç / foruma üye olup, başlık açtım. İlk önce monsterdan uzak durmanı tavsiye ediyorum sadece okuduğum yorumlardan ötürü. Okuduğum olumsuz yorumların hemen hepsi, ödemeyi yapıp, en azından altı aydır bilgisayarı bekleyen kişilerdendi. Bir buçuk yıldır bekleyen var, dava açan var vs. Bilgisayarına ulaşabilen şanslı kesim gayet memnun lakin bu kesimin de hemen hepsi en az bir 3-4 ay beklemiş. Bunun dışında, konu açmadan önce foruma göz atsaydın gözünden kaçmazdı sanırım; https://www.technopat.net/forum/dizustu-ve-netbook/34698-en-iyi-oyun-laptopu-3500-tl.html

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı