GTA Vice City dublaj Rusça

İşletim sistemi
Windows 10

thinx

Hectopat
Daha fazla  
GTA Vice City'i yükledim, kurdum ve oyun Rusça dublajlı ve Rusça dublaj da çok kötü. Acaba İngilizce dublajla nasıl değiştirilebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA Vice City'i yükledim, kurdum ve oyun Rusça dublajlı ve Rusça dublaj da çok kötü. Acaba İngilizce dublajla nasıl değiştirilebilir?
Hocam oyununuz çok büyük ihtimal ile korsan. Dublajı internetten indirmeniz gerekmekte , altyazıyı ise ayarlardan değiştirebilirsiniz (Tabi ingilizce text dosyası varsa). Ama korsana destek vermediğimiz için maalesef yardımcı olamacağız. Şuradan satın alabilirsiniz;

Hocam oyununuz çok büyük ihtimal ile korsan. Dublajı internetten indirmeniz gerekmekte , altyazıyı ise ayarlardan değiştirebilirsiniz (Tabi ingilizce text dosyası varsa). Ama korsana destek vermediğimiz için maalesef yardımcı olamacağız. Şuradan satın alabilirsiniz;
Bende aldım oyunu.

Hocam oyununuz çok büyük ihtimal ile korsan. Dublajı internetten indirmeniz gerekmekte, altyazıyı ise ayarlardan değiştirebilirsiniz (tabi İngilizce text dosyası varsa). Ama korsana destek vermediğimiz için maalesef yardımcı olamacağız. Şuradan satın alabilirsiniz;

Bende aldım oyunu gerçekten hem daha rahat oynananır bir hemen indiriyim dedim oyunu oyun Rusça dublaj çıktı gerçek orijinal her zaman daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı