GTA Vice City hikayesi nasıl ilerliyor?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Selamünaleyküm hayırlı geceler kıymetli hocalarım. Ben şu anda oyunu oynuyorum bayağı bir seviye atladım görevler hafif zorlamaya başladı🙂 ama eğlenceli oyun çok keyif alıyorum. Oyunu tamamen Full bir şekilde bitiren oldu mu? Sonlara doğru neler bekliyor oyunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm hayırlı geceler kıymetli hocalarım. Ben şu anda oyunu oynuyorum bayağı bir seviye atladım görevler hafif zorlamaya başladı🙂 ama eğlenceli oyun çok keyif alıyorum. Oyunu tamamen Full bir şekilde bitiren oldu mu? Sonlara doğru neler bekliyor oyunu?
Bence kendiniz deneyin.
Daha hiç bitirmediyseniz şanslısınız.

Öncelikle merhaba, oyunun hikayesini çoğu kişi beğenmese de bence oyunun karakterleri ve atmosferi kesinlikle çok güzel oyunu %100 bitirmeni tavsiye etmiyorum çünkü gerçekten çok fazla bir şey elde etmiyorsun ama oyunu çok beğendiysen tavisye ederim (benim gibi). Oyunu definitive editon mu yoksa normal mi oynuyorsun bilmiyorum ama normal halini oynamanı tavsiye ederim çünkü definitive edition ve mobile versiyonunda oyundaki çoğu güzel müzik kaldırılmış ve kaplamalar çok değişmiş. Bu oyunun speedrun konusunda dünya ikincisiyim oyunu bitirdikten sonra speedrun tarzı bişeye ilgi duyarsan benimle iletişime geçebilirsin. Konuyla alakası yoktu ama neyse iyi akşamlar :). ilgini çeker mi bilmiyorum ama speedrun.com profilim burada: Runs - inverno - speedrun.com

Hocam insan merak ediyor yav🙂

Hocam arabaların hızları eşit mi yoksa farklı mı? Bir tane kartal benzeri araba var fren yaparken sıfır çiziyor çok dengesiz gidiyor.
Hayır oyunda her arabanın hızı eşit değil, her arabanın ağırlığı farklıdır. Rancher, Landstalker, esperanto gibi arabalar yavaş, cheeta, phoenix, infernus gibi arabalar ise hızlı olarak nitelendirilir. Oyunun en hızlı aracı askeri helikopter, ikinci en hızlı aracı ise PCJ-600 isimli motorsiklettir.

Geri
Yukarı