GTA Vice City nasıl indirebilir?

Netfix'e geliyordu en son triloji mi ne vardıya GTA 3 Vice City ve San Andreas'ın olduğu paket Netflix'de olacaktır bir araştır incele istersen.

Forumda korsana destek yok. GTA Definitive Edition alternatifiniz olduğu için muhtemelen yardımcı olunmaz. O yüzden Epic Games üzerinden GTA Definitive Edition alabilirsiniz 385 TL'ye.

Netfix'e geliyordu en son triloji mi ne vardıya GTA 3 Vice City ve San Andreas'ın olduğu paket Netflix'de olacaktır bir araştır incele istersen.
Ne zaman gelecek?

Forumda korsana destek yok. GTA Definitive Edition alternatifiniz olduğu için muhtemelen yardımcı olunmaz. O yüzden Epic Games üzerinden GTA Definitive Edition alabilirsiniz 385 TL'ye.
800 TL üstü oyunlarda korsana destek var. Link paylaşmak yasak.

Böyle bir şey mi var? İlk kez duyuyorum sizden :D Öyle bir şey olur mu ya.. 385 TL'ye GTA 3, San Andreas, Vice City alınabiliyor.

Epicte oyun 385 TL diyoruz 60 dolarlık link atılıyor hâlâ...
Forumun kurallarına göz atarsanız görürsünüz. Oyunun indirimli fiyatı değil esas fiyatından bahsedersek oyun 1150Tl.

Hacım gelmiş olması lazım uygulamadan bak dicemde o sanırım mobilde oynatma için olabilir pc bilemedim 14 aralıkta gelmiş sanırım
Hocam mobildende göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı