GTA Vice City mi GTA 4 mü?

GTA Vice City Mi GTA 4 Mü ?

• Oy verenlerin toplamı
    201
  • Anket kapandı .
Sizce hangisini oynayıp bitirmek daha iyidir? Hangisi daha fazla zevk verir?
3, San Andreas ve 5'i bitirdim. Vaktimi 4'e mi yoksa Vice City'ye mi harcamalıyım?
Şimdiden teşekkürler.
Önce Vice City'i sonra 4'ü bitirin. Zaten toplasanız 2 haftanızı almaz. İkisi de efsanevi oyunlardır. Kıyaslama yapılamaz

Kesinlikle gta vice city en iyi gta oyunu bence zaten en gta karakteri Tommy ver etti herkes kabul etmiş durumda nerdeyse. KESİNLİKLE gta vice city OYNA BENCE (Not. helikopter görevinde pes etmesakın)

Gta 4'ü EFLC paketi ile oynarsanız daha güzel olur. 3 karakterin de hikayelerinin kesişmesi ve her birini o ortak noktaya getiren olayları görüyor olmak hikayeye yoğun bir derinlik katıyor.

4 berbat ötesi optimizasyona sahip. Bence 4'ten uzak durun.
Ben 4 defa bitirdim oyunu bence çok güzel ve herhangi bir optimizasyon sıkıntısı bulamadım, sabit 28fps’de gidiyor, bilgisayarıma göre de normal bir fps değeri. Benim mi bilgisayarım kusursuz yoksa sen mi çok abartıyorsun optimizasyon sorununu?

GTA Vice City 2021 de oynanacak bir oyun değil. Tabi hikayesini bitirmedi isen bitir. Sonra açık dünyasında sıkılırsın. GTA 4'ün ise açık dünyası GTA 5 kadar olmasa da iyi. Şehirde gezilebilir.

Geri
Yukarı