GTA Vice City mi GTA 4 mü?

GTA Vice City Mi GTA 4 Mü ?

• Oy verenlerin toplamı
    201
  • Anket kapandı .
Vice City indir, grafik modu kur. Zevkli gelecektir.

Grafiğe önem veriyorsanız GTA 4 tabii ki ama ben grafik değil hikaye ve içerik severim diyorsanız kesinlşkle gvc.

Vice City atmosferi daha çok çekici geliyor bana. Vice City diyorum ben. GTA 4 hiç oynamadım ama videolardan gördüğüm kadarıyla pek etkilenemedim.

Vice City hala oynanabilir bir oyun. Enb tarzı modlarla biraz üstüne giderseniz taş gibi olur. O nostaljik tadı almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Türkçe yama kesinlikle yapın. Çevirileri çok eğlenceli. Tabi ikisini de kesinlikle tavsiye ederim. Birini seçme hakkım olduğu için Vice City'yi seçtim.

GTA IV şehri gri olmasa onu oynayın derdim ancak GTA: VC diyorum. Baktıkça insanın içi açılıyor

Vice City, 2021 yılında oynanacak bir oyun değil. Fakat çıktığı dönemi baz alıp, o dönemde neler başardığını, nasıl ses getirdiğine bakarsak Vice City'nin daha önde olduğunu anlayabiliriz.

GTA VC oynayacaksan Widescreen Fix modunu kurmalısın. Yoksa oynarken çok fazla kanser olursun demedi demeyin. Bir öneri daha yapayım asla Steam sürümünü satın alma.

Önce vc oyna sonra 4Ü ikisi de çok iyi ama vc daha iyi.

Sizce hangisini oynayıp bitirmek daha iyidir? Hangisi daha fazla zevk verir?
3, San Andreas ve 5'i bitirdim. Vaktimi 4'e mi yoksa Vice City'ye mi harcamalıyım?
Şimdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…