GTA Vice City nereden alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen reis.

Evet ama adam yukarida diyor ki burada korsana destek yok.
Burada korsana sadece iki durumda destek vardır;
1 - Kullanıcının ilk konusuysa
2 - Oyun dijital platformlarda bulunmuyorsa.

Peki 2. konuda olsa ne oluyor.
Ceza yiyor.

Peki 2. konuda olsa ne oluyor.
Sanırım forumda yenisiniz. Buna baksanız iyi olur.

Ceza yiyor.

Sanırım forumda yenisiniz. Buna baksanız iyi olur.

Bu benim konum olsaydi ceza yiyecektim yani? Bilgilendirdigin icin eyvallah.

Bazı sitelerde 1000 2000 TL gösteriyor o kadar da vermem 200 liraya güvenilir bir şey bulursam iyi olur.

Bazı sitelerde 1000 2000 TL gösteriyor o kadar da vermem 200 liraya güvenilir bir şey bulursam iyi olur.

Yaşlı bir oyuna 200TL vermek saçma olur. Böyle hesapların veya sitelerin güvencesi bile yok. Güvenilir bir siteden bedava bir şekilde indirebilirsiniz.

Hocam, gerçekten oyun yapımcılarına bu kadar saygı duyduğunuz için tebrik ederim. 5 liralık oyunu bile korsan indiren insanlar var. 200 lirayı gözden çıkarmışsınız fakat Türkiye'de kullanılabilir Vice City orijinal yok. Tek çözüm güvenilir bir yerden korsan indirmek.

Ben de korsana karşıyım bu arada.

Hocam, gerçekten oyun yapımcılarına bu kadar saygı duyduğunuz için tebrik ederim. 5 liralık oyunu bile korsan indiren insanlar var. 200 lirayı gözden çıkarmışsınız fakat Türkiye'de kullanılabilir Vice City orijinal yok. Tek çözüm güvenilir bir yerden korsan indirmek.

Ben de korsana karşıyım bu arada.

Evet emege saygi ama orijinali yok varsa da reisin dedigi gibi 1000-2000 TL'ye alinmaz.

Evet emege saygi ama orijinali yok varsa da reisin dedigi gibi 1000-2000 TL'ye alinmaz.

Yani böyle durumlarda korsan indirmek gerekiyor. Technopat Sosyal'de bazıları acayip fazla korsan düşmanı. Ama bu durumda adam ne yapsın daha güvenilir olmayan bir siteye 200 mü versin? Daha oyunun çalışıp çalışmayacağı bile belli değil. Korsan indirmek en mantıklısı bu durumda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı